TÚŽITE SA SKRÁŠLIŤ A DOSTAŤ ZA TO DARČEK?

 

Stiahnite si IHNEĎ kód na službu ako DARČEK!

Ku každej z našich služieb môžete získať druhú službu ako darček. Stačí si stiahnuť zľavový kód a vybrať si dve služby z ktorých zaplatíte len drahšiu, druhú máte ZADARMO. Kód si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove.

slide1-wife.png

TELEFONICKÁ REZERVÁCIA:

+421 918 439 709

gulky.png

Urobte tieto 3 veci a na vianočnom večierku budete hviezda

vianocny_vecierok_2.jpg

„Roľničky, roľničky, kto vám dal ten hlas? Ježiško maličký a či Mikuláš...?“ Aj vy čoraz častejšie počujete vianočné piesne všade naokolo? To je neklamný znak, že prichádzajú Vianoce a s nimi aj čas vianočných večierkov. Ak premýšľate, ako na vianočnom večierku zahviezdiť, ste na správnej adrese. Urobte len tieto 3 jednoduché kroky a pomyselná korunka kráľovnej vianočného večierka je vaša!

 

      

      

 

1. Opáľte sa

Ani tie najkrajšie šaty na večierok nevyniknú na bielej a nepôvabnej pokožke. Dodajte jej čokoládový odtieň na počkanie – nástrekom, alebo pridajte aj potrebné omladenie pomocou našich trubíc. Zdravá a opálená pokožka = krásna pokožka pripravená zažiariť na vianočnom večierku.

                                     

                             

2. Ozdobte sa

Tým vám nechceme povedať, aby ste na vianočný večierok prišli ovešaná veľkými guľami ako vianočný stromček. :) Celkom postačí, ak decentne ozdobíte časť svojho tela. Napríklad trblietavým dočasným tetovaním a šperkom. Vyberte si tetovanie s vianočným motívom alebo ostaňte verná klasike. Drobná originálna ozdôbka vám dodá šmrnc a trblietky podčiarknu, že ide o vianočný outfit. Pri výbere šperkov stavte na typické vianočné farby – červenú, zlatú, zelenú, bielu či striebornú.

                                    

                                 

3. Navoňajte sa

Bez parfumu, ktorý sa k vám najviac hodí nemôže byť žiadny outfit kompletný. A už vôbec nie ten vianočný – slávnostný. Doprajte si kvalitnú vôňu, ktorej meno nesie noblesu, tradíciu a výnimočnosť. Čo vám zíde na um, keď zacítite vôňu vanilky, tropického ovocia či škorice? Správne, Vianoce! Pri výbere parfumu na vianočný večierok preto pokojne dajte zelenú aj týmto tónom. 

                                 

 

A teraz, keď už poznáte kľúč k tomu, ako na vianočnom večierku zažiariť, hor sa na vianočný večierok! Len pozor, aby vás na druhý deň nebolela hlava z vianočného punču, dámy... ;) 

Viac tipov, ako sa ozdobiť nájdete na stránke Made in Prešov.

Dana Imriščáková

 

Najnovšie články:

 

Druhá služba ako darček!

 

Stiahnite si IHNEĎ

kód na druhú službu ako darček :)

 

Túžite sa skrášliť a dostať za to DARČEK?

Stiahnite si IHNEĎ kód na druhú službu ako DARČEK!

 

Ku každej z našich služieb môžete získať druhú službu ako darček. Stačí si stiahnuť zľavový kód a k prvej službe, ktorú u nás využijete získate druhú ZADARMO. Kód si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove.

Prehliadaním tejto stránky súhlasíte so zberom súborov cookies.