Túžite sa skrášliť a neminúť vaše peniaze?

Stiahnite si ZADARMO našich 10 eur :)

Jednoducho zadajte svoj mail a my vám obratom pošleme 10eurovku využiteľnú na zaplatenie našich služieb v salóne choco sole na Hlavnej 34 v Prešove.

Pozor! Našou 10eurovkou nemôžete zaplatiť za opaľovanie v soláriu, to môžete mať zadarmo!

 

Urobte tieto 3 veci a na vianočnom večierku budete hviezda

vianocny_vecierok_2.jpg

„Roľničky, roľničky, kto vám dal ten hlas? Ježiško maličký a či Mikuláš...?“ Aj vy čoraz častejšie počujete vianočné piesne všade naokolo? To je neklamný znak, že prichádzajú Vianoce a s nimi aj čas vianočných večierkov. Ak premýšľate, ako na vianočnom večierku zahviezdiť, ste na správnej adrese. Urobte len tieto 3 jednoduché kroky a pomyselná korunka kráľovnej vianočného večierka je vaša!

 

      

      

 

1. Opáľte sa

Ani tie najkrajšie šaty na večierok nevyniknú na bielej a nepôvabnej pokožke. Dodajte jej čokoládový odtieň na počkanie – nástrekom, alebo pridajte aj potrebné omladenie pomocou našich trubíc. Zdravá a opálená pokožka = krásna pokožka pripravená zažiariť na vianočnom večierku.

                                     

                             

2. Ozdobte sa

Tým vám nechceme povedať, aby ste na vianočný večierok prišli ovešaná veľkými guľami ako vianočný stromček. :) Celkom postačí, ak decentne ozdobíte časť svojho tela. Napríklad trblietavým dočasným tetovaním a šperkom. Vyberte si tetovanie s vianočným motívom alebo ostaňte verná klasike. Drobná originálna ozdôbka vám dodá šmrnc a trblietky podčiarknu, že ide o vianočný outfit. Pri výbere šperkov stavte na typické vianočné farby – červenú, zlatú, zelenú, bielu či striebornú.

                                    

                                 

3. Navoňajte sa

Bez parfumu, ktorý sa k vám najviac hodí nemôže byť žiadny outfit kompletný. A už vôbec nie ten vianočný – slávnostný. Doprajte si kvalitnú vôňu, ktorej meno nesie noblesu, tradíciu a výnimočnosť. Čo vám zíde na um, keď zacítite vôňu vanilky, tropického ovocia či škorice? Správne, Vianoce! Pri výbere parfumu na vianočný večierok preto pokojne dajte zelenú aj týmto tónom. 

                                 

 

A teraz, keď už poznáte kľúč k tomu, ako na vianočnom večierku zažiariť, hor sa na vianočný večierok! Len pozor, aby vás na druhý deň nebolela hlava z vianočného punču, dámy... ;) 

Viac tipov, ako sa ozdobiť nájdete na stránke Made in Prešov.

Dana Imriščáková

 

Najnovšie články:

Referencie

Predtým, ako som sa rozhodla využiť služby solária Choco Sole som mala obavy, že nebudem vyzerať dosť opálene do termínu svadby. 

Dva mesiace predtým, som pravidelne chodila do iného solária, no dosiahnutie vysnívanej hnedej pokožky nie a nie docieliť. Potom, ako som sa našla v pravdivom príbehu na internetovej stránke chocosole.sk, som získala nádej, že aj ja môžem byť bronzovo opálená a tak sa aj stalo :). Nádherné opálenie sme ešte zdokonalili nástrekom. A výsledok bol úúúžasný!

Najviac spokojná som bola so samotným nástrekom a milou a ochotnou slečnou, ktorá mi ho robila :).

Andrea Prešov

Využívala som v minulosti aj služby iných solárií, ale v Choco Sole je to TOP!!! Najviac sa teším z krásneho opálenia ale super je aj to, že tu stále máte vodu pre zákazníkov. Páči sa mi tu všetko ... Hlavne milý personál. :)

Aneta Jenčová Prešov

Dočasné tetovaniesom nikdy predtým naskúšala, ale  veľmi som sa tešila, že vyskúšam niečo nové. Za najpríjemnejšiu časť návštevy považujem milý a ochotný personál :) Tetovanie bolo podľa mojích predstáv. Prekvapilo ma, že mi vydržalo oveľa dlhšie, ako mi sľúbili. Službu by som odporúčala aj kamarátkam.

Dominika Prešov

Túžite sa skrášliť a neminúť vaše peniaze?

 

Stiahnite si zadarmo našich 10eur :)

Zadajte svoj mail a my Vám obratom pošleme 10eur využiteľných na zaplatenie vašich nových nechtov, rias, alebo líčenia!

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.