TÚŽITE SA SKRÁŠLIŤ A DOSTAŤ ZA TO DARČEK?

Kliknite na tlačidlo CHCEM DARČEK, vytvorte si nezáväznú registráciu v našom rezervačnom systéme a my Vás za to odmeníme!

Zašleme Vám poukaz na bonus, s ktorým získate ku každej z našich služieb doplnkovú službu, alebo výrobok zdarma :) Poukaz si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove kedykoľvek do odvolania.

slide1-wife.png

Urobte tieto 3 veci a na vianočnom večierku budete hviezda

vianocny_vecierok_2.jpg

„Roľničky, roľničky, kto vám dal ten hlas? Ježiško maličký a či Mikuláš...?“ Aj vy čoraz častejšie počujete vianočné piesne všade naokolo? To je neklamný znak, že prichádzajú Vianoce a s nimi aj čas vianočných večierkov. Ak premýšľate, ako na vianočnom večierku zahviezdiť, ste na správnej adrese. Urobte len tieto 3 jednoduché kroky a pomyselná korunka kráľovnej vianočného večierka je vaša!

 

      

      

 

1. Opáľte sa

Ani tie najkrajšie šaty na večierok nevyniknú na bielej a nepôvabnej pokožke. Dodajte jej čokoládový odtieň na počkanie – nástrekom, alebo pridajte aj potrebné omladenie pomocou našich trubíc. Zdravá a opálená pokožka = krásna pokožka pripravená zažiariť na vianočnom večierku.

                                     

                             

2. Ozdobte sa

Tým vám nechceme povedať, aby ste na vianočný večierok prišli ovešaná veľkými guľami ako vianočný stromček. :) Celkom postačí, ak decentne ozdobíte časť svojho tela. Napríklad trblietavým dočasným tetovaním a šperkom. Vyberte si tetovanie s vianočným motívom alebo ostaňte verná klasike. Drobná originálna ozdôbka vám dodá šmrnc a trblietky podčiarknu, že ide o vianočný outfit. Pri výbere šperkov stavte na typické vianočné farby – červenú, zlatú, zelenú, bielu či striebornú.

                                    

                                 

3. Navoňajte sa

Bez parfumu, ktorý sa k vám najviac hodí nemôže byť žiadny outfit kompletný. A už vôbec nie ten vianočný – slávnostný. Doprajte si kvalitnú vôňu, ktorej meno nesie noblesu, tradíciu a výnimočnosť. Čo vám zíde na um, keď zacítite vôňu vanilky, tropického ovocia či škorice? Správne, Vianoce! Pri výbere parfumu na vianočný večierok preto pokojne dajte zelenú aj týmto tónom. 

                                 

 

A teraz, keď už poznáte kľúč k tomu, ako na vianočnom večierku zažiariť, hor sa na vianočný večierok! Len pozor, aby vás na druhý deň nebolela hlava z vianočného punču, dámy... ;) 

Viac tipov, ako sa ozdobiť nájdete na stránke Made in Prešov.

Dana Imriščáková

 

Najnovšie články:

Referencie

V choco sole mi robili gelové nechty, keďže som tam išla prvá krát, mala som obavy či budú podľa mojich predstáv. Ale som spokojná s nechtíkmi. Mám teraz veľmi pekné nechty. Najviac oceňujem kvalitu práce a prístup zamestnankýň.

Silvia Almanová Zlatá Baňa

Nikdy predtým som podobnú službu nevyužila, mala som obavy ako to dopadne aj z toho, či nebudem mať fleky. Po aplikácii nástreku v soláriu Choco Sole bol však výsledok vynikajúci. Určite by som to odporúčala aj svojim známim.

Zuzana Kočišová Víťaz

Predtým, ako som sa rozhodla využiť služby solária Choco Sole som mala obavy, že nebudem vyzerať dosť opálene do termínu svadby. 

Dva mesiace predtým, som pravidelne chodila do iného solária, no dosiahnutie vysnívanej hnedej pokožky nie a nie docieliť. Potom, ako som sa našla v pravdivom príbehu na internetovej stránke chocosole.sk, som získala nádej, že aj ja môžem byť bronzovo opálená a tak sa aj stalo :). Nádherné opálenie sme ešte zdokonalili nástrekom. A výsledok bol úúúžasný!

Najviac spokojná som bola so samotným nástrekom a milou a ochotnou slečnou, ktorá mi ho robila :).

Andrea Prešov

Využívala som v minulosti aj služby iných solárií, ale v Choco Sole je to TOP!!! Najviac sa teším z krásneho opálenia ale super je aj to, že tu stále máte vodu pre zákazníkov. Páči sa mi tu všetko ... Hlavne milý personál. :)

Aneta Jenčová Prešov

Túžite sa skrášliť a dostať za to DARČEK?

Kliknite na tlačidlo CHCEM DARČEK, vytvorte si nezáväznú registráciu v našom rezervačnom systéme a my Vás za to odmeníme!

Zašleme Vám poukaz na bonus, s ktorým získate ku každej z našich služieb doplnkovú službu, alebo výrobok zdarma :) Poukaz si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove kedykoľvek do odvolania.

Prehliadaním tejto stránky súhlasíte so zberom súborov cookies.