TÚŽITE SA SKRÁŠLIŤ A DOSTAŤ ZA TO DARČEK?

Kliknite na tlačidlo CHCEM DARČEK, vytvorte si nezáväznú registráciu v našom rezervačnom systéme a my Vás za to odmeníme!

Zašleme Vám poukaz na bonus, s ktorým získate ku každej z našich služieb doplnkovú službu, alebo výrobok zdarma :) Poukaz si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove kedykoľvek do odvolania.

slide1-wife.png

Toto je najväčšia chyba pri líčení opálenej pleti! Robíte ju aj vy?

1779005-650-1462955962-1.jpg

Konečne ste dosiahli svoj vysnívaný opálený odtieň pleti a mali by ste sa cítiť dokonale krásna, ale... Po nalíčení sa vau efekt akosi nedostavil,  hoci používate ten istý make up ako predtým. Kde robíte chybu, veď ste predsa mali vyzerať ako hollywoodska hviezda?

Chybu robíte presne pri výbere make upu. Veľa žien po opálení totiž zabúda, že odtieň ich pleti je už o niečo tmavší.  Preto sa už pôvodný odtieň vášho make upu nehodí k novej - opálenej farbe vašej tváre. Svetlejšia tvár a tmavší krk sú tou najväčšou katastrofou aj na tej najkrajšej žene. Najvyšší čas, aby ste zašli do drogérie a vybrali si tmavšiu farbu make upu.

 

                       

 

Pozor na výber nového odtieňa. Ľahko zlyháte, ak si budete make up skúšať na ruke. Farba pokožky na ruke je o niečo tmavšia ako na tvári. Pri výbere vhodného odtieňa vášho make upu teda vždy skúšajte make up na tvári. Iba tak si presne zvolíte odtieň, ktorý sa k vašej prirodzenej farbe pleti hodí najviac.

 

Teraz, keď už viete, ako na dokonalý make up aj po opálení, skontrolujte si v kozmetickej taštičke ten svoj. Alebo mu dajte na pár dní červenú a vyskúšajte radšej nástrek tváre a dekoltu ZADARMO.

 

Zdroj foto: Internet

Dana Imriščáková

 

 

Najnovšie články:

Referencie

V choco sole mi robili gelové nechty, keďže som tam išla prvá krát, mala som obavy či budú podľa mojich predstáv. Ale som spokojná s nechtíkmi. Mám teraz veľmi pekné nechty. Najviac oceňujem kvalitu práce a prístup zamestnankýň.

Silvia Almanová Zlatá Baňa

Nikdy predtým som podobnú službu nevyužila, mala som obavy ako to dopadne aj z toho, či nebudem mať fleky. Po aplikácii nástreku v soláriu Choco Sole bol však výsledok vynikajúci. Určite by som to odporúčala aj svojim známim.

Zuzana Kočišová Víťaz

Predtým, ako som sa rozhodla využiť služby solária Choco Sole som mala obavy, že nebudem vyzerať dosť opálene do termínu svadby. 

Dva mesiace predtým, som pravidelne chodila do iného solária, no dosiahnutie vysnívanej hnedej pokožky nie a nie docieliť. Potom, ako som sa našla v pravdivom príbehu na internetovej stránke chocosole.sk, som získala nádej, že aj ja môžem byť bronzovo opálená a tak sa aj stalo :). Nádherné opálenie sme ešte zdokonalili nástrekom. A výsledok bol úúúžasný!

Najviac spokojná som bola so samotným nástrekom a milou a ochotnou slečnou, ktorá mi ho robila :).

Andrea Prešov

Využívala som v minulosti aj služby iných solárií, ale v Choco Sole je to TOP!!! Najviac sa teším z krásneho opálenia ale super je aj to, že tu stále máte vodu pre zákazníkov. Páči sa mi tu všetko ... Hlavne milý personál. :)

Aneta Jenčová Prešov

Túžite sa skrášliť a dostať za to DARČEK?

Kliknite na tlačidlo CHCEM DARČEK, vytvorte si nezáväznú registráciu v našom rezervačnom systéme a my Vás za to odmeníme!

Zašleme Vám poukaz na bonus, s ktorým získate ku každej z našich služieb doplnkovú službu, alebo výrobok zdarma :) Poukaz si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove kedykoľvek do odvolania.

Prehliadaním tejto stránky súhlasíte so zberom súborov cookies.