TÚŽITE SA SKRÁŠLIŤ A DOSTAŤ ZA TO DARČEK?

 

Stiahnite si IHNEĎ kód na službu ako DARČEK!

Ku každej z našich služieb môžete získať druhú službu ako darček. Stačí si stiahnuť zľavový kód a vybrať si dve služby z ktorých zaplatíte len drahšiu, druhú máte ZADARMO. Kód si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove.

slide1-wife.png

TELEFONICKÁ REZERVÁCIA:

+421 918 439 709

gulky.png

Toto je najväčšia chyba pri líčení opálenej pleti! Robíte ju aj vy?

1779005-650-1462955962-1.jpg

Konečne ste dosiahli svoj vysnívaný opálený odtieň pleti a mali by ste sa cítiť dokonale krásna, ale... Po nalíčení sa vau efekt akosi nedostavil,  hoci používate ten istý make up ako predtým. Kde robíte chybu, veď ste predsa mali vyzerať ako hollywoodska hviezda?

Chybu robíte presne pri výbere make upu. Veľa žien po opálení totiž zabúda, že odtieň ich pleti je už o niečo tmavší.  Preto sa už pôvodný odtieň vášho make upu nehodí k novej - opálenej farbe vašej tváre. Svetlejšia tvár a tmavší krk sú tou najväčšou katastrofou aj na tej najkrajšej žene. Najvyšší čas, aby ste zašli do drogérie a vybrali si tmavšiu farbu make upu.

 

                       

 

Pozor na výber nového odtieňa. Ľahko zlyháte, ak si budete make up skúšať na ruke. Farba pokožky na ruke je o niečo tmavšia ako na tvári. Pri výbere vhodného odtieňa vášho make upu teda vždy skúšajte make up na tvári. Iba tak si presne zvolíte odtieň, ktorý sa k vašej prirodzenej farbe pleti hodí najviac.

 

Teraz, keď už viete, ako na dokonalý make up aj po opálení, skontrolujte si v kozmetickej taštičke ten svoj. Alebo mu dajte na pár dní červenú a vyskúšajte radšej nástrek tváre a dekoltu ZADARMO.

 

Zdroj foto: Internet

Dana Imriščáková

 

 

Najnovšie články:

 

Druhá služba ako darček!

 

Stiahnite si IHNEĎ

kód na druhú službu ako darček :)

 

Túžite sa skrášliť a dostať za to DARČEK?

Stiahnite si IHNEĎ kód na druhú službu ako DARČEK!

 

Ku každej z našich služieb môžete získať druhú službu ako darček. Stačí si stiahnuť zľavový kód a k prvej službe, ktorú u nás využijete získate druhú ZADARMO. Kód si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove.

Prehliadaním tejto stránky súhlasíte so zberom súborov cookies.