TÚŽITE SA SKRÁŠLIŤ A DOSTAŤ ZA TO DARČEK?

Kliknite na tlačidlo CHCEM DARČEK, vytvorte si nezáväznú registráciu v našom rezervačnom systéme a my Vás za to odmeníme!

Zašleme Vám poukaz na bonus, s ktorým získate ku každej z našich služieb doplnkovú službu, alebo výrobok zdarma :) Poukaz si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove kedykoľvek do odvolania.

slide1-wife.png

Robíte túto hlúpu chybu,

keď sa chcete získať „bronz“?

Po nekonečnej zime prišla jar a slnko nabralo takú silu, že ma vyzlieka do krátkych rukávov :). S radosťou som vymenila šatník za letný, konečnééé!!! No ... nedalo sa prehliadnuť, že k šťavnatým farbám tričiek sa moja vyblednutá pokožka akosi ... hmm, nehodí.

 

Čo už... obetujem čas a  popoludní si párkrát poležím na balkóne, snáď to bude stačiť.  Posledné dni boli ale zamračené a v sobotu je tá kamoškina svadba, chcela som čo-to dokúpiť a ... čo čert nechcel: to milé, jarné slniečko (vŕŕ´) ma chytilo -pekne dočervena a ešte k tomu „podľa trička“. „Paráda, toto som fakt potrebovala!

  

STOP!

Potrebujem predsa chodiť medzi ľudí, nemôžem svoj vzhľad nechať na počasie!

 Ak sa chcete opaľovať na slnku, mali by ste v prvom rade poznať  svoj fototyp. Na základe neho potom zvoliť dĺžku opaľovania a vhodný opaľovací krém. Pamätať na to, že intenzita UV žiarenia, ktoré na nás na slnku pôsobí, kolíše v závislosti od viacerých faktorov: ročné obdobie, fáza dňa, intenzita ozónovej vrstvy, oblačnosť, a iné. A najmä: v čase obeda šup do tieňa!

 

 

Slnečné lúče a čas strávený na čerstvom vzduchu sa dá využiť aj zábavnejšie

než potením sa 15 minút na bruchu a 15 minút na chrbte, však?

Bronzovo opálenú pokožku rýchlejšie a efektívnejšie získate v soláriu.

 

 

 

Pomôžeme Vám dosiahnuť sen o pokožke ako pobozkanej slnkom!

 • už nikdy viac sa nebudete cítiť ako sivá myška kvôli bledej pokožke, stačí jedna opaľovacia procedúra a budete priťahovať len obdivné pohľady
 • nemusíte čakať do leta a dúfať, že bude slnečno, buďte pripravená, a keď vykukne jarné slniečko, bez ostychu oslňte v krátkych rukávoch
 • nemusíte strácať čas vylihovaním na slnku, ak potrebujete mať tip-top vzhĺad v práci
 • nemajte hlavu v smútku, keď viete, že Vás čakajú letné dni v kancli za počítačom, po práci zájdite do solárka, stačí pár minút, zlepší sa Vám nálada a získate dovolenkový bronz
 • nemajte strach pred prudkým dovolenkovým slnkom, vďaka soláriu dodáte pokožke imunitu a dovolenku si užijete bez spálenia
 • nemusíte sa obmedzovať pri obliekaní, pretože ste opálená „podľa trička“, vďaka soláriu môžete byť opálená všade :)
 • budete príťažlivejšia a sebavedomajšia – a vášmu okoliu to určite neunikne!
C.png B.png A.png
E.png D.png F.png

 

PRVÉ opaľovanieZADARMO

Nemáte čo stratiť: ZACVAKÁME Vám 1. návštevu v našom soláriu. Vyplňte kontaktný formulár na konci tejto stránky, my Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na termíne  prvej návštevy.

 Úplný cenník opaľovania si pozrite TU

 

Ako začať s opaľovaním:

 1. vyplňte nezáväzný kontaktný formulár na konci tejto stránky
 2. do 24 hodín Vás budeme kontaktovať
 3. počas telefonátu Vám odpovieme na Vaše otázky
 4. ak budete chcieť, dohodneme sa na termíne Vašej 1. návštevy u nás – v Choco Sole

 Odpovede na najčastejšie otázky nájdete TU.

 

Ak máte otázky, alebo chcete začať s opaľovaním, alebo sa chcete objednať, vyplňte nezáväzný formulár:

chcem si ZADARMO vyskúšať solárium

Referencie

V choco sole mi robili gelové nechty, keďže som tam išla prvá krát, mala som obavy či budú podľa mojich predstáv. Ale som spokojná s nechtíkmi. Mám teraz veľmi pekné nechty. Najviac oceňujem kvalitu práce a prístup zamestnankýň.

Silvia Almanová Zlatá Baňa

Nikdy predtým som podobnú službu nevyužila, mala som obavy ako to dopadne aj z toho, či nebudem mať fleky. Po aplikácii nástreku v soláriu Choco Sole bol však výsledok vynikajúci. Určite by som to odporúčala aj svojim známim.

Zuzana Kočišová Víťaz

Predtým, ako som sa rozhodla využiť služby solária Choco Sole som mala obavy, že nebudem vyzerať dosť opálene do termínu svadby. 

Dva mesiace predtým, som pravidelne chodila do iného solária, no dosiahnutie vysnívanej hnedej pokožky nie a nie docieliť. Potom, ako som sa našla v pravdivom príbehu na internetovej stránke chocosole.sk, som získala nádej, že aj ja môžem byť bronzovo opálená a tak sa aj stalo :). Nádherné opálenie sme ešte zdokonalili nástrekom. A výsledok bol úúúžasný!

Najviac spokojná som bola so samotným nástrekom a milou a ochotnou slečnou, ktorá mi ho robila :).

Andrea Prešov

Využívala som v minulosti aj služby iných solárií, ale v Choco Sole je to TOP!!! Najviac sa teším z krásneho opálenia ale super je aj to, že tu stále máte vodu pre zákazníkov. Páči sa mi tu všetko ... Hlavne milý personál. :)

Aneta Jenčová Prešov

Túžite sa skrášliť a dostať za to DARČEK?

Kliknite na tlačidlo CHCEM DARČEK, vytvorte si nezáväznú registráciu v našom rezervačnom systéme a my Vás za to odmeníme!

Zašleme Vám poukaz na bonus, s ktorým získate ku každej z našich služieb doplnkovú službu, alebo výrobok zdarma :) Poukaz si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove kedykoľvek do odvolania.

Prehliadaním tejto stránky súhlasíte so zberom súborov cookies.