TÚŽITE SA SKRÁŠLIŤ A DOSTAŤ ZA TO DARČEK?

 

Stiahnite si IHNEĎ kód na službu ako DARČEK!

Ku každej z našich služieb môžete získať druhú službu ako darček. Stačí si stiahnuť zľavový kód a vybrať si dve služby z ktorých zaplatíte len drahšiu, druhú máte ZADARMO. Kód si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove.

slide1-wife.png

TELEFONICKÁ REZERVÁCIA:

+421 918 439 709

gulky.png

Robíte túto hlúpu chybu,

keď sa chcete získať „bronz“?

Po nekonečnej zime prišla jar a slnko nabralo takú silu, že ma vyzlieka do krátkych rukávov :). S radosťou som vymenila šatník za letný, konečnééé!!! No ... nedalo sa prehliadnuť, že k šťavnatým farbám tričiek sa moja vyblednutá pokožka akosi ... hmm, nehodí.

 

Čo už... obetujem čas a  popoludní si párkrát poležím na balkóne, snáď to bude stačiť.  Posledné dni boli ale zamračené a v sobotu je tá kamoškina svadba, chcela som čo-to dokúpiť a ... čo čert nechcel: to milé, jarné slniečko (vŕŕ´) ma chytilo -pekne dočervena a ešte k tomu „podľa trička“. „Paráda, toto som fakt potrebovala!

  

STOP!

Potrebujem predsa chodiť medzi ľudí, nemôžem svoj vzhľad nechať na počasie!

 Ak sa chcete opaľovať na slnku, mali by ste v prvom rade poznať  svoj fototyp. Na základe neho potom zvoliť dĺžku opaľovania a vhodný opaľovací krém. Pamätať na to, že intenzita UV žiarenia, ktoré na nás na slnku pôsobí, kolíše v závislosti od viacerých faktorov: ročné obdobie, fáza dňa, intenzita ozónovej vrstvy, oblačnosť, a iné. A najmä: v čase obeda šup do tieňa!

 

 

Slnečné lúče a čas strávený na čerstvom vzduchu sa dá využiť aj zábavnejšie

než potením sa 15 minút na bruchu a 15 minút na chrbte, však?

Bronzovo opálenú pokožku rýchlejšie a efektívnejšie získate v soláriu.

 

 

 

Pomôžeme Vám dosiahnuť sen o pokožke ako pobozkanej slnkom!

  • už nikdy viac sa nebudete cítiť ako sivá myška kvôli bledej pokožke, stačí jedna opaľovacia procedúra a budete priťahovať len obdivné pohľady
  • nemusíte čakať do leta a dúfať, že bude slnečno, buďte pripravená, a keď vykukne jarné slniečko, bez ostychu oslňte v krátkych rukávoch
  • nemusíte strácať čas vylihovaním na slnku, ak potrebujete mať tip-top vzhĺad v práci
  • nemajte hlavu v smútku, keď viete, že Vás čakajú letné dni v kancli za počítačom, po práci zájdite do solárka, stačí pár minút, zlepší sa Vám nálada a získate dovolenkový bronz
  • nemajte strach pred prudkým dovolenkovým slnkom, vďaka soláriu dodáte pokožke imunitu a dovolenku si užijete bez spálenia
  • nemusíte sa obmedzovať pri obliekaní, pretože ste opálená „podľa trička“, vďaka soláriu môžete byť opálená všade :)
  • budete príťažlivejšia a sebavedomajšia – a vášmu okoliu to určite neunikne!

Nikdy som nechodila do solária a pred návštevou choco sole som mala aj obavy, či sa nespálim, alebo nebudem nezdravo červená, no opaľovanie sa mi veľmi páčilo a výsledok bol dokonalý. Veľmi sa mi páči aj to že mi tu urobia aj gélové nechty :) Salón by som jednoznačne doporučila aj mojim známym.

Mária Stoláriková Demjata
C.png B.png A.png
E.png D.png F.png

Využívala som v minulosti aj služby iných solárií, ale v Choco Sole je to TOP!!! Najviac sa teším z krásneho opálenia ale super je aj to, že tu stále máte vodu pre zákazníkov. Páči sa mi tu všetko ... Hlavne milý personál. :)

Aneta Jenčová Prešov

Predtým, ako som sa rozhodla využiť služby solária Choco Sole som mala obavy, že nebudem vyzerať dosť opálene do termínu svadby. 

Dva mesiace predtým, som pravidelne chodila do iného solária, no dosiahnutie vysnívanej hnedej pokožky nie a nie docieliť. Potom, ako som sa našla v pravdivom príbehu na internetovej stránke chocosole.sk, som získala nádej, že aj ja môžem byť bronzovo opálená a tak sa aj stalo :). Nádherné opálenie sme ešte zdokonalili nástrekom. A výsledok bol úúúžasný!

Najviac spokojná som bola so samotným nástrekom a milou a ochotnou slečnou, ktorá mi ho robila :).

Andrea Prešov

 

PRVÉ opaľovanie ZADARMO

Nemáte čo stratiť: ZACVAKÁME Vám 1. návštevu v našom soláriu.

 

 

Stačia 2 kroky:

1. rezervujte si termín svojej prvej návštevy online

2. do poznámky napíšte: PRVÉ OPAĽOVANIE ZADARMO :)

 

 

 

 Úplný cenník opaľovania si pozrite TU

  Odpovede na najčastejšie otázky nájdete TU.

 

 

BEZPLATNÚ REZERVÁCIU SI VYTVORTE TU:

 

Druhá služba ako darček!

 

Stiahnite si IHNEĎ

kód na druhú službu ako darček :)

 

Túžite sa skrášliť a dostať za to DARČEK?

Stiahnite si IHNEĎ kód na druhú službu ako DARČEK!

 

Ku každej z našich služieb môžete získať druhú službu ako darček. Stačí si stiahnuť zľavový kód a k prvej službe, ktorú u nás využijete získate druhú ZADARMO. Kód si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove.

Prehliadaním tejto stránky súhlasíte so zberom súborov cookies.