TÚŽITE SA SKRÁŠLIŤ A DOSTAŤ ZA TO DARČEK?

 

Stiahnite si IHNEĎ kód na službu ako DARČEK!

Ku každej z našich služieb môžete získať druhú službu ako darček. Stačí si stiahnuť zľavový kód a vybrať si dve služby z ktorých zaplatíte len drahšiu, druhú máte ZADARMO. Kód si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove.

slide1-wife.png

TELEFONICKÁ REZERVÁCIA:

+421 918 439 709

gulky.png

V choco sole mi robili gelové nechty, keďže som tam išla prvá krát, mala som obavy či budú podľa mojich predstáv. Ale som spokojná s nechtíkmi. Mám teraz veľmi pekné nechty. Najviac oceňujem kvalitu práce a prístup zamestnankýň.

Silvia Almanová Zlatá Baňa

Využívala som v minulosti aj služby iných solárií, ale v Choco Sole je to TOP!!! Najviac sa teším z krásneho opálenia ale super je aj to, že tu stále máte vodu pre zákazníkov. Páči sa mi tu všetko ... Hlavne milý personál. :)

Aneta Jenčová Prešov

Líčenie od odborníčky som vyskúšala už aj v minulosti, no teraz so chcela vyskúšať niečo jemnejšie. Výsledok bol vynikajúci. Líčenie mi zvýraznilo oči a zároveň nebolo prehnané. Nezostaršilo ma a bez problémov vydržalo až do neskorého večera. Najviac oceňujem milý prístup a profesionálnosť, dlhotrvajúci make up a to, že rúž sa vôbec neotláčal a nezanechával škvrny.Janov

Klaudia Richtariková Janov

Veľmi som sa tešila na líčenie, na novú skúsenosť. Vizážistka mi veľmi pekne zvýraznila oči, rovnako dobre upravila obočie, čo som ocenila nielen ja, ale hneď si to všimlo aj moje okolie. Cítila som sa skvele :-) Okrem vizáže musím oceniť pokojné a príjemné prostredie,veľmi milý prístup a rovnako hudobný playlist, ktorý dotvoril celkovú príjemnú atmosféru. Návšteva u vás bola vďaka tomuto pre mňa relax.

Slavomíra Gladičová Veľký Šariš

Predtým, ako som sa rozhodla využiť služby solária Choco Sole som mala obavy, že nebudem vyzerať dosť opálene do termínu svadby. 

Dva mesiace predtým, som pravidelne chodila do iného solária, no dosiahnutie vysnívanej hnedej pokožky nie a nie docieliť. Potom, ako som sa našla v pravdivom príbehu na internetovej stránke chocosole.sk, som získala nádej, že aj ja môžem byť bronzovo opálená a tak sa aj stalo :). Nádherné opálenie sme ešte zdokonalili nástrekom. A výsledok bol úúúžasný!

Najviac spokojná som bola so samotným nástrekom a milou a ochotnou slečnou, ktorá mi ho robila :).

Andrea Prešov

Nikdy som nechodila do solária a pred návštevou choco sole som mala aj obavy, či sa nespálim, alebo nebudem nezdravo červená, no opaľovanie sa mi veľmi páčilo a výsledok bol dokonalý. Veľmi sa mi páči aj to že mi tu urobia aj gélové nechty :) Salón by som jednoznačne doporučila aj mojim známym.

Mária Stoláriková Demjata

 

Druhá služba ako darček!

 

Stiahnite si IHNEĎ

kód na druhú službu ako darček :)

 

Túžite sa skrášliť a dostať za to DARČEK?

Stiahnite si IHNEĎ kód na druhú službu ako DARČEK!

 

Ku každej z našich služieb môžete získať druhú službu ako darček. Stačí si stiahnuť zľavový kód a k prvej službe, ktorú u nás využijete získate druhú ZADARMO. Kód si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove.

Prehliadaním tejto stránky súhlasíte so zberom súborov cookies.