Túžite sa skrášliť a neminúť vaše peniaze?

Stiahnite si ZADARMO našich 10 eur :)

Jednoducho zadajte svoj mail a my vám obratom pošleme 10eurovku využiteľnú na zaplatenie našich služieb v salóne choco sole na Hlavnej 34 v Prešove.

Pozor! Našou 10eurovkou nemôžete zaplatiť za opaľovanie v soláriu, to môžete mať zadarmo!

 

SOLÁRIUM

Je solárium škodlivé?

Existuje veľa polopráv a mýtov na túto tému. Povedzme si však to najdôležitejšie: UV žiarenie je prirodzenou súčasťou života na zemi a ako to už býva, má ako pozitívne, tak aj negatívne účinky. Negatívne účinky na zdravie človeka má pochopiteľne nadbytok UV, ale pozor, rovnako aj jeho nedostatok. 

Návštevou solária si preto môžete pri správnom používaní upevniť zdravie. pri nadmernom používaní poškodiť.

Ak chceme vyťažiť z opaľovania len pozitíva, mali by sme navštevovať solárium v období, keď je slnka u nás menej (jeseň, zima, jar), dodržiavať pri tom pokyny personálu solária a v prípade, že sa chceme opaľovaním dopracovať k bronzovej pokožke, treba sa zamerať na pravidelnosť opaľovania a vhodnú kozmetiku, nie na prehnane dlhé opaľovacie časy. 

 

Koľko minút sa mám opaľovať pri 1. návšteve?

Závisí to od Vášho fototypu, vo všeobecnosti sa 1. opaľovanie pohybuje od 5 do 6 minút.

 

Stačí keď počas opaľovania zatvorím oči?

Pomôže to, no len trošku, pre Vaše oči je najbezpečnejšie použiť špeciálne okuliare so 100% filtrom UVB aj UVA žiarenia, ktoré máte v miestnosti solária spolu so sponkou na vlasy :). Pre zaujímavosť ,źiarenie v soláriu je pre oči kritické už po 6 sekundách pôsobenia, pre zatvorené oči je kritický čas 1 minúta.

 

Môžem sa opaľovať bez solárnej kozmetiky?

Bez použitia solárnej kozmetiky sa dá opáliť, no len do takej miery, ako Vás "pustí" množstvo pigmentu vo Vašej pokožke, bude to trvať dlhší čas a opálenie Vám tak dlho nevydží. S použitím solárnej kozmetiky príde opálenie rýchlejšie, dlhšie vydrží, je tmavšie a pokožka je hydratovaná, nevysušuje sa.

 

Mám počas opaľovania stáť, alebo sa mám hýbať?

Vrele odporúčame: nastaviť si hudbu podľa nálady, pridať hlasitosť a zatancovať si = relax zaručený!

 

Ak máte otázku, na ktorú ste nenašli odpoveď, pýtajte sa tu:

Chcem sa opýtať

Referencie

Predtým, ako som sa rozhodla využiť služby solária Choco Sole som mala obavy, že nebudem vyzerať dosť opálene do termínu svadby. 

Dva mesiace predtým, som pravidelne chodila do iného solária, no dosiahnutie vysnívanej hnedej pokožky nie a nie docieliť. Potom, ako som sa našla v pravdivom príbehu na internetovej stránke chocosole.sk, som získala nádej, že aj ja môžem byť bronzovo opálená a tak sa aj stalo :). Nádherné opálenie sme ešte zdokonalili nástrekom. A výsledok bol úúúžasný!

Najviac spokojná som bola so samotným nástrekom a milou a ochotnou slečnou, ktorá mi ho robila :).

Andrea Prešov

Využívala som v minulosti aj služby iných solárií, ale v Choco Sole je to TOP!!! Najviac sa teším z krásneho opálenia ale super je aj to, že tu stále máte vodu pre zákazníkov. Páči sa mi tu všetko ... Hlavne milý personál. :)

Aneta Jenčová Prešov

Dočasné tetovaniesom nikdy predtým naskúšala, ale  veľmi som sa tešila, že vyskúšam niečo nové. Za najpríjemnejšiu časť návštevy považujem milý a ochotný personál :) Tetovanie bolo podľa mojích predstáv. Prekvapilo ma, že mi vydržalo oveľa dlhšie, ako mi sľúbili. Službu by som odporúčala aj kamarátkam.

Dominika Prešov

Túžite sa skrášliť a neminúť vaše peniaze?

 

Stiahnite si zadarmo našich 10eur :)

Zadajte svoj mail a my Vám obratom pošleme 10eur využiteľných na zaplatenie vašich nových nechtov, rias, alebo líčenia!

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.