Túžite sa skrášliť a neminúť vaše peniaze?

Stiahnite si ZADARMO našich 10 eur :)

Jednoducho zadajte svoj mail a my vám obratom pošleme 10eurovku využiteľnú na zaplatenie našich služieb v salóne choco sole na Hlavnej 34 v Prešove.

Pozor! Našou 10eurovkou nemôžete zaplatiť za opaľovanie v soláriu, to môžete mať zadarmo!

 

NÁSTREK

Ako dlho mi nástrek vydrží?

– 10 dní

 

Nebudem mať oranžový odtieň?

Nie. Oranžové odtiene pri nástrekovom opaľovaní vznikali v začiatkoch tejto metódy, odvtedy už prešlo 15 – 20 rokov a kvalita nástrekových látok je dnes veľmi vysoká.

 

Nebudem mať zašpinené šaty?

Bežné denné oblečenie Vám nastriekaná pokožka nebude špiniť. Ak však pretancujete v jedných šatách celú noc :), zašpinia sa vo švíkoch, no bez problémov sa to dá vyčistiť – nástreková látka reaguje len s pokožkou, na textil sa neviaže.

 

Musím sa vopred objednať?

Áno. Nástreky robíme len na objednávky, pretože aplikácia trvá cca hodinu a nechceme, aby ste v prípade, že budeme mať obsadené, museli dlho čakať .

 

Čo si mám so sebou priniesť na nástrek?

Nič :). Teda presnejšie, nič špeciálne, všetko, čo budete potrebovať, Vám poskytneme. Výborné bude, keď k nám prídete vo voľnejšom odeve, po nástreku sa Vám bude ľahšie obliekať.

 

Kedy sa mám po  nástreku osprchovať?

po 6 hodinách

 

Ako nastrekovanie prebieha?

Pred nástrekom si dáte sprchu s použitím pílingu, následne Vám na telo nasprejujeme nástrekovú látku  (vyzerá ako studená káva), počkáte 10 -15 minút, oblečiete sa a idete domov.

 

Nie je nástreková látka škodlivá?

Nie. Nástreková látka, ktorú v Choco Sole používame má prírodné zloženie, je bezpečná aj pre budúce a dojčiace mamičky.

 

Ak máte otázku, na ktorú ste nenašli odpoveď, pýtajte sa tu:

 

Chcem sa opýtať

Referencie

Predtým, ako som sa rozhodla využiť služby solária Choco Sole som mala obavy, že nebudem vyzerať dosť opálene do termínu svadby. 

Dva mesiace predtým, som pravidelne chodila do iného solária, no dosiahnutie vysnívanej hnedej pokožky nie a nie docieliť. Potom, ako som sa našla v pravdivom príbehu na internetovej stránke chocosole.sk, som získala nádej, že aj ja môžem byť bronzovo opálená a tak sa aj stalo :). Nádherné opálenie sme ešte zdokonalili nástrekom. A výsledok bol úúúžasný!

Najviac spokojná som bola so samotným nástrekom a milou a ochotnou slečnou, ktorá mi ho robila :).

Andrea Prešov

Využívala som v minulosti aj služby iných solárií, ale v Choco Sole je to TOP!!! Najviac sa teším z krásneho opálenia ale super je aj to, že tu stále máte vodu pre zákazníkov. Páči sa mi tu všetko ... Hlavne milý personál. :)

Aneta Jenčová Prešov

Dočasné tetovaniesom nikdy predtým naskúšala, ale  veľmi som sa tešila, že vyskúšam niečo nové. Za najpríjemnejšiu časť návštevy považujem milý a ochotný personál :) Tetovanie bolo podľa mojích predstáv. Prekvapilo ma, že mi vydržalo oveľa dlhšie, ako mi sľúbili. Službu by som odporúčala aj kamarátkam.

Dominika Prešov

Túžite sa skrášliť a neminúť vaše peniaze?

 

Stiahnite si zadarmo našich 10eur :)

Zadajte svoj mail a my Vám obratom pošleme 10eur využiteľných na zaplatenie vašich nových nechtov, rias, alebo líčenia!

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.