Túžite sa skrášliť a neminúť vaše peniaze?

Stiahnite si ZADARMO našich 10 eur :)

Jednoducho zadajte svoj mail a my vám obratom pošleme 10eurovku využiteľnú na zaplatenie našich služieb v salóne choco sole na Hlavnej 34 v Prešove.

Pozor! Našou 10eurovkou nemôžete zaplatiť za opaľovanie v soláriu, to môžete mať zadarmo!

 

POZOR: prezradíme Vám ako sa opaľujú svetové celebrity.

Slniečko v lete síce pripekalo, no ja som z kanclu nedostala ani na jediný deň. V piatok je firemný športový deň a keďže Jurčovič hlásil minimálne 29 stupňov asi bude divné keď si dám čierne tepláky. Mama vraví, že mám pekné nohy ... po nej :), nebránim sa, no od bielej steny nemajú ďaleko.

 

Čo len robiť? Chcela by som vyzerať sexi aj v šortách, no ..... na solárko mám málo pigmentu, to by mi aj tak nepomohlo. Skúsiť vyvolávanie dažďa, alebo samoopaľovák? Na výške sme so spolužiačkami vyskúšali aj zopár samoopaľovákov, no ani raz to nedopadlo bohvieako.

 

Gúúúgl poraď!!! ....ako......vizerať ......opálená......aj bez opaľovania...... 

Čo že? Opaľovanie nástrekom? To by mohlo klapnúť :) Budem nádherne opálená po lete strávenom v kancelárii a stačí na to pol hoďka po práci!!! A zajtra vytriem všetkým zrak sexi nôžkami:)......po mame:)

 

 

 

Zahoďte zábrany. Doprajte si bronz tak, ako to už dlhé roky robia celebrity svetových mien. Doprajte si opálenie nástrekom.

 

 

 

Pomôžeme Vám dosiahnuť bronzovú pokožku napočaknie!

 

 • nemajte hlavu v smútku, keď ste pre povinnosti nastihli solárko a svadba Vašej kamošky je už tento víkend, príďte k nám na nástrek a za pol hodinu dobehnete, čo ste zameškali
 • netrápte sa keď Vás uprostred zimy pozvú na ples, vďaka nástrekovému opaľovaniu získate pokožku pobozkanú slnkom do hodiny
 • nebuďte nešťastná ak Vás slnko opálilo do červena pred dňom D, vďaka nástreku Vašu pokožku zahalí bronzový zvoj doslova na počkanie a nedostatky budú minulosťou
 • už žiadne obavy z UV žiarenia existuje spôsob, ako byť nádherne opálená aj bez UV, vďaka nástrekovmu opaľovaniu, nielenže neškodíte svojej pokožke, ale zároveň jej dávate exkluzívnu starostlivosť
 • nehanbite sa ak Vám nezostáva čas na opaľovanie a túžite po pokožke ako z dovolenky, stačí prísť jediný raz a obdivné pohľady máte zaručené už na druhý deň
 • nemusíte si vyberať medzi opaľovanm a starostlivosťou o pokožku, nástrekové opaľovanie zaručí úžasne opálenú pokožku a zároveň výnimočnú starostlivosť a hydratciu
 • máte pocit, že ste pre svojho partnera nezaujmavá? stačí  hodinka u nás a bude mať pocit, že ste boli na dovolenke bez neho ;)

 

 

 

nástrek TVÁR+DEKOLT úplne ZADARMO

Už žiadne váhanie: VYSKÚŠAJTE obľúbenú formu nástrekového opaľovania - nástrek na tvár a dekolt úplne ZADARMO.Vyplňte kontaktný formulár na konci tejto stránky, my Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na termíne Vašej návštevy.

 Úplný cenník opaľovania si pozrite TU

 

 

Ako sa objednať na nástrek tváre a dekoltu ZADARMO:

 1. vyplňte nezáväzný kontaktný formulár na konci tejto stránky
 2. do 24 hodín Vás budeme kontaktovať
 3. počas telefonátu Vám odpovieme na Vaše otázky
 4. ak budete chcieť, dohodneme sa na termíne, kedy si prídete nástrek vyskúšať

 Odpovede na najčastejšie otázky nájdete TU.

 

Ak máte otázky, alebo si chcete vyskúšať nástek na tvár a dekolt, vyplňte nezáväzný formulár:

chcem si ZADARMO vyskúšať nástrek

Referencie

Nikdy predtým som podobnú službu nevyužila, mala som obavy ako to dopadne aj z toho, či nebudem mať fleky. Po aplikácii nástreku v soláriu Choco Sole bol však výsledok vynikajúci. Určite by som to odporúčala aj svojim známim.

Zuzana Kočišová Víťaz

Referencie

Predtým, ako som sa rozhodla využiť služby solária Choco Sole som mala obavy, že nebudem vyzerať dosť opálene do termínu svadby. 

Dva mesiace predtým, som pravidelne chodila do iného solária, no dosiahnutie vysnívanej hnedej pokožky nie a nie docieliť. Potom, ako som sa našla v pravdivom príbehu na internetovej stránke chocosole.sk, som získala nádej, že aj ja môžem byť bronzovo opálená a tak sa aj stalo :). Nádherné opálenie sme ešte zdokonalili nástrekom. A výsledok bol úúúžasný!

Najviac spokojná som bola so samotným nástrekom a milou a ochotnou slečnou, ktorá mi ho robila :).

Andrea Prešov

Využívala som v minulosti aj služby iných solárií, ale v Choco Sole je to TOP!!! Najviac sa teším z krásneho opálenia ale super je aj to, že tu stále máte vodu pre zákazníkov. Páči sa mi tu všetko ... Hlavne milý personál. :)

Aneta Jenčová Prešov

Dočasné tetovaniesom nikdy predtým naskúšala, ale  veľmi som sa tešila, že vyskúšam niečo nové. Za najpríjemnejšiu časť návštevy považujem milý a ochotný personál :) Tetovanie bolo podľa mojích predstáv. Prekvapilo ma, že mi vydržalo oveľa dlhšie, ako mi sľúbili. Službu by som odporúčala aj kamarátkam.

Dominika Prešov

Túžite sa skrášliť a neminúť vaše peniaze?

 

Stiahnite si zadarmo našich 10eur :)

Zadajte svoj mail a my Vám obratom pošleme 10eur využiteľných na zaplatenie vašich nových nechtov, rias, alebo líčenia!

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.