TÚŽITE SA SKRÁŠLIŤ A DOSTAŤ ZA TO DARČEK?

 

Stiahnite si IHNEĎ kód na službu ako DARČEK!

Ku každej z našich služieb môžete získať druhú službu ako darček. Stačí si stiahnuť zľavový kód a vybrať si dve služby z ktorých zaplatíte len drahšiu, druhú máte ZADARMO. Kód si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove.

slide1-wife.png

TELEFONICKÁ REZERVÁCIA:

+421 918 439 709

gulky.png

Jediný raz som to zažila

a neviem na ten pocit zabudnúť!

 

Bola som v tom čase 24 ročná vysokoškoláčka, keď som po úspešných zásnubách začala "riešiť" svadbu. Líčila som sa denne, neexistuje, aby som išla vyniesť smeti bez make-upu,...... použivala som drahú kozmetiku, .........mala som prehľad o tom čo sa hodí k mojim modrým očiam ..........čo k svetlej pleti.

ALE toto má byť najkrajší deň môjho života, jasné že sa viem nalíčiť a aj celkom dobre, no čo ak budem dojatá s očami plnými sĺz, čo ak budeme mať časový sklz, čo ak sa mi jednoducho budú triasť ruky, čo ak....

 

TO NIÉÉÉ, TO NECHCEM, NEMôŽEM RISKOVAŤ

Ak má byť nevesta nádherná, dokonale nalíčená treba sa nie len "našminkovať", ale začať od základov: zainvestovať do kvalitnej kozmetiky, ktorá vydrží celé hodiny "na svojom mieste", podklad, make up (odtieň sa môže odlišovať od bežne používaného ak sa pred svadbou budete opaľovať), špirála, tiene, ceruzka na oči, obočie, pery, farba na líca, púder, lesk, rúž, fixátor...niekoľko dní vopred absolvovať čistenie pleti, príp. úpravu obočia, v deň D si sadnúť pred zrkadlo a postupne naniesť všetko čo ste si nachystali, tak aby to bolo podľa fotky ktorú ste si stiahli pred rokom a uložili do PC pod názvom "môj svadobný make-up".

 

Svadobné ráno.................tie nádherné okamihy

sa predsa dajú stráviť  aj príjemnejšie,

alebo romantickejšie,

alebo relaxačnejšie, hmm?

 


 

Pomôžeme Vám dosiahnuť vysnívaný vzhľad, stať sa princeznou!

 

  • nemusíte sa obávať neistého výsledku vlastného líčenia

  • nehrozí vám stres v posledných minútach pred "akciou"

  • nemusíte si kupovať žiadnu kozmetiku, ktorú bežne nepoužijete

  • nemusíte sa obávať všednosti

  • budete vizerať ako hviezda, lepšie ako kedykoľvek predtým

  • dlho budete spomínať na ten pocit "profesionálne nalíčená"

 

 

 

OSOBNE som zažila "ten" pociť, byť nalíčená profesionálkou. Bolo to WAW .... bol to zážitok sedieť a nechať sa rozmaznávať, bol zážitok počúvať komplimenty a vidieť dojatie mojho nastávajúceho a EŠTE AJ DNES je to zážitok, keď pozerám svadobné fotky a som spokojnááá, veru nadmieru spokojná, že som sa zverila do rúk profesionálke.

 

Práca našej vizážistky Dominiky:

 

1 (1).png 1 (2).png 1 (1).jpg
2 (6).jpg 2 (7).jpg 2 (1).jpg
2 (5).jpg 2 (8).jpg a (4).jpg
a (1).jpg a (2).jpg a (3).jpg

Líčenie od odborníčky som vyskúšala už aj v minulosti, no teraz so chcela vyskúšať niečo jemnejšie. Výsledok bol vynikajúci. Líčenie mi zvýraznilo oči a zároveň nebolo prehnané. Nezostaršilo ma a bez problémov vydržalo až do neskorého večera. Najviac oceňujem milý prístup a profesionálnosť, dlhotrvajúci make up a to, že rúž sa vôbec neotláčal a nezanechával škvrny.Janov

Klaudia Richtariková Janov

Veľmi som sa tešila na líčenie, na novú skúsenosť. Vizážistka mi veľmi pekne zvýraznila oči, rovnako dobre upravila obočie, čo som ocenila nielen ja, ale hneď si to všimlo aj moje okolie. Cítila som sa skvele :-) Okrem vizáže musím oceniť pokojné a príjemné prostredie,veľmi milý prístup a rovnako hudobný playlist, ktorý dotvoril celkovú príjemnú atmosféru. Návšteva u vás bola vďaka tomuto pre mňa relax.

Slavomíra Gladičová Veľký Šariš

 

ÚPRAVA OBOČIA ZADARMO!

Nemáte čo stratiť, vyskúšajte šikovnosť našej vizážistky Dominiky :) Základným krokom dokonalého makeupu je predsa upravené obočie, preto neváhajte a rezervujte si termín vašej návštevy IHNEĎ.

 

 Úplný cenník líčenia si pozrite TU

 Odpovede na najčastejšie otázky nájdete TU.

 

 

 

Postup pre získanie úpravy obočia zadarmo:

1. rezervujte si termín

2. do poznámky napíšte: "PRVÁ ÚPRAVA OBOČIA ZADARMO"

 

 

 

Ak túžite po upravenom obočí, rezervujte si termín vašej návštevy v našom rezervačnom systéme:

 

Druhá služba ako darček!

 

Stiahnite si IHNEĎ

kód na druhú službu ako darček :)

 

Túžite sa skrášliť a dostať za to DARČEK?

Stiahnite si IHNEĎ kód na druhú službu ako DARČEK!

 

Ku každej z našich služieb môžete získať druhú službu ako darček. Stačí si stiahnuť zľavový kód a k prvej službe, ktorú u nás využijete získate druhú ZADARMO. Kód si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove.

Prehliadaním tejto stránky súhlasíte so zberom súborov cookies.