TÚŽITE SA SKRÁŠLIŤ A DOSTAŤ ZA TO DARČEK?

Kliknite na tlačidlo CHCEM DARČEK, vytvorte si nezáväznú registráciu v našom rezervačnom systéme a my Vás za to odmeníme!

Zašleme Vám poukaz na bonus, s ktorým získate ku každej z našich služieb doplnkovú službu, alebo výrobok zdarma :) Poukaz si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove kedykoľvek do odvolania.

slide1-wife.png

Jediný raz som to zažila

a neviem na ten pocit zabudnúť!

 

Bola som v tom čase 24 ročná vysokoškoláčka, keď som po úspešných zásnubách začala "riešiť" svadbu. Líčila som sa denne, neexistuje, aby som išla vyniesť smeti bez make-upu,...... použivala som drahú kozmetiku, .........mala som prehľad o tom čo sa hodí k mojim modrým očiam ..........čo k svetlej pleti.

ALE toto má byť najkrajší deň môjho života, jasné že sa viem nalíčiť a aj celkom dobre, no čo ak budem dojatá s očami plnými sĺz, čo ak budeme mať časový sklz, čo ak sa mi jednoducho budú triasť ruky, čo ak....

 

TO NIÉÉÉ, TO NECHCEM, NEMôŽEM RISKOVAŤ

Ak má byť nevesta nádherná, dokonale nalíčená treba sa nie len "našminkovať", ale začať od základov: zainvestovať do kvalitnej kozmetiky, ktorá vydrží celé hodiny "na svojom mieste", podklad, make up (odtieň sa môže odlišovať od bežne používaného ak sa pred svadbou budete opaľovať), špirála, tiene, ceruzka na oči, obočie, pery, farba na líca, púder, lesk, rúž, fixátor...niekoľko dní vopred absolvovať čistenie pleti, príp. úpravu obočia, v deň D si sadnúť pred zrkadlo a postupne naniesť všetko čo ste si nachystali, tak aby to bolo podľa fotky ktorú ste si stiahli pred rokom a uložili do PC pod názvom "môj svadobný make-up".

 

Svadobné ráno.................tie nádherné okamihy

sa predsa dajú stráviť  aj príjemnejšie,

alebo romantickejšie,

alebo relaxačnejšie, hmm?

 


 

Pomôžeme Vám dosiahnuť vysnívaný vzhľad, stať sa princeznou!

 

  • nemusíte sa obávať neistého výsledku vlastného líčenia

  • nehrozí vám stres v posledných minútach pred "akciou"

  • nemusíte si kupovať žiadnu kozmetiku, ktorú bežne nepoužijete

  • nemusíte sa obávať všednosti

  • budete vizerať ako hviezda, lepšie ako kedykoľvek predtým

  • dlho budete spomínať na ten pocit "profesionálne nalíčená"

 

 

 

OSOBNE som zažila "ten" pociť, byť nalíčená profesionálkou. Bolo to WAW .... bol to zážitok sedieť a nechať sa rozmaznávať, bol zážitok počúvať komplimenty a vidieť dojatie mojho nastávajúceho a EŠTE AJ DNES je to zážitok, keď pozerám svadobné fotky a som spokojnááá, veru nadmieru spokojná, že som sa zverila do rúk profesionálke.

 

Práca našej vizážistky Dominiky:

 

1 (1).png 1 (2).png 1 (1).jpg
2 (6).jpg 2 (7).jpg 2 (1).jpg
2 (5).jpg 2 (8).jpg a (4).jpg
a (1).jpg a (2).jpg a (3).jpg

 

KONZULTÁCIA ZADARMO

 

Nemáte čo stratiť: Poskytneme Vám BEZPLATNÚ a NEZÁVAZNÚ konzultáciu u našej vizážistky Dominiky. Vyplňte kontaktný formulár na konci tejto stránky, my Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na termíne vašej návštevy.

 Úplný cenník líčenia si pozrite TU

 

Ako si vybrať líčenie na významú udalosť:

  1. vyplňte nezáväzný kontaktný formulár na konci tejto stránky
  2. do 24 hodín Vás budeme kontaktovať
  3. počas telefonátu Vám odpovieme na Vaše otázky
  4. ak budete chcieť, dohodneme sa na termíne Vašej konzultácie s vizáźistkou u nás – v Choco Sole

 Odpovede na najčastejšie otázky nájdete TU.

 

Ak máte otázky, alebo chcete konzultáciu o líčení vhodnom práve pre vás, vyplňte nezáväzný formulár:

chcem ZADARMO konzultáciu s vizážistkou

Referencie

V choco sole mi robili gelové nechty, keďže som tam išla prvá krát, mala som obavy či budú podľa mojich predstáv. Ale som spokojná s nechtíkmi. Mám teraz veľmi pekné nechty. Najviac oceňujem kvalitu práce a prístup zamestnankýň.

Silvia Almanová Zlatá Baňa

Nikdy predtým som podobnú službu nevyužila, mala som obavy ako to dopadne aj z toho, či nebudem mať fleky. Po aplikácii nástreku v soláriu Choco Sole bol však výsledok vynikajúci. Určite by som to odporúčala aj svojim známim.

Zuzana Kočišová Víťaz

Predtým, ako som sa rozhodla využiť služby solária Choco Sole som mala obavy, že nebudem vyzerať dosť opálene do termínu svadby. 

Dva mesiace predtým, som pravidelne chodila do iného solária, no dosiahnutie vysnívanej hnedej pokožky nie a nie docieliť. Potom, ako som sa našla v pravdivom príbehu na internetovej stránke chocosole.sk, som získala nádej, že aj ja môžem byť bronzovo opálená a tak sa aj stalo :). Nádherné opálenie sme ešte zdokonalili nástrekom. A výsledok bol úúúžasný!

Najviac spokojná som bola so samotným nástrekom a milou a ochotnou slečnou, ktorá mi ho robila :).

Andrea Prešov

Využívala som v minulosti aj služby iných solárií, ale v Choco Sole je to TOP!!! Najviac sa teším z krásneho opálenia ale super je aj to, že tu stále máte vodu pre zákazníkov. Páči sa mi tu všetko ... Hlavne milý personál. :)

Aneta Jenčová Prešov

Túžite sa skrášliť a dostať za to DARČEK?

Kliknite na tlačidlo CHCEM DARČEK, vytvorte si nezáväznú registráciu v našom rezervačnom systéme a my Vás za to odmeníme!

Zašleme Vám poukaz na bonus, s ktorým získate ku každej z našich služieb doplnkovú službu, alebo výrobok zdarma :) Poukaz si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove kedykoľvek do odvolania.

Prehliadaním tejto stránky súhlasíte so zberom súborov cookies.