TÚŽITE SA SKRÁŠLIŤ A DOSTAŤ ZA TO DARČEK?

 

Stiahnite si IHNEĎ kód na službu ako DARČEK!

Ku každej z našich služieb môžete získať druhú službu ako darček. Stačí si stiahnuť zľavový kód a vybrať si dve služby z ktorých zaplatíte len drahšiu, druhú máte ZADARMO. Kód si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove.

slide1-wife.png

TELEFONICKÁ REZERVÁCIA:

+421 918 439 709

gulky.png

Kožné choroby, ktorým solárium prospieva

phpXN8Q7l.jpg

Milé dámy túžite aj vy po krásnom opálení, ale trápia Vás kožné choroby?  Pri obliekaní volíte radšej zahaľujúce kúsky? Obávate sa návštevy solária, aby sa Vám vaše problémy nezhoršili? Čítajte ďalej a dozviete sa, ktoré ochorenia kože sa dajú zmierniť návštevou solária.

V prvom rade treba povedať, že akékoľvek neobvyklé prejavy na koži, je nevyhnutné konzultovať s dermatológom. Skúsenosti sú však také, že riešenie kožného problému nie je otázkou jedinej návštevy a lekár často potrebuje viacero kontrol, prípaden poznať ako kože reaguje na liečbu.

Existujú ochorenia kože, pri ktorých s pobyt na slnku neodporúča, no našťastie, sú aj také, ktorých prejavy dokáže tento prirodzený "liečiteľ" úspešne zmierniť. Lekári odporúčajú návštevu solária v rámci fototerapie pri

psoriáze

atopickom ekzéme

neurodermitíde

a niektorých formách akné.

 

Za rozumnú mieru sa považuje 10 návštev solária ročne, ale bez ďalšieho vystavovania sa priamemu slnku. Pred návštevou solária sa však poraďte so svojim kožným lekárom. Každé ochorenie je individuálne, a aby Vám solárium pomohlo, potrebujete sa uistiť, že je pre Vás vhodné.

 

     Máte aj vy niektoré z týchto kožných ochorení? Tak neváhajte a vyskúšajte si naše prvé opálenie zadarmo a urobte prvý krok ku krásnej a zdravej pleti. http://www.chocosole.sk/solarium

 

Najnovšie články:

 

Druhá služba ako darček!

 

Stiahnite si IHNEĎ

kód na druhú službu ako darček :)

 

Túžite sa skrášliť a dostať za to DARČEK?

Stiahnite si IHNEĎ kód na druhú službu ako DARČEK!

 

Ku každej z našich služieb môžete získať druhú službu ako darček. Stačí si stiahnuť zľavový kód a k prvej službe, ktorú u nás využijete získate druhú ZADARMO. Kód si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove.

Prehliadaním tejto stránky súhlasíte so zberom súborov cookies.