TÚŽITE SA SKRÁŠLIŤ A DOSTAŤ ZA TO DARČEK?

Kliknite na tlačidlo CHCEM DARČEK, vytvorte si nezáväznú registráciu v našom rezervačnom systéme a my Vás za to odmeníme!

Zašleme Vám poukaz na bonus, s ktorým získate ku každej z našich služieb doplnkovú službu, alebo výrobok zdarma :) Poukaz si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove kedykoľvek do odvolania.

slide1-wife.png

Odpovede na najčastejšie otázky našich zákazníkov sme spísali tu:

solárium

nástrek

manikúra

riasy

líčenie

 

SOLÁRIUM

Je solárium škodlivé?

Existuje veľa polopráv a mýtov na túto tému. Povedzme si však to najdôležitejšie: UV žiarenie je prirodzenou súčasťou života na zemi a ako to už býva, má ako pozitívne, tak aj negatívne účinky. Negatívne účinky na zdravie človeka má pochopiteľne nadbytok UV, ale pozor, rovnako aj jeho nedostatok. 

Návštevou solária si preto môžete pri správnom používaní upevniť zdravie. pri nadmernom používaní poškodiť.

Ak chceme vyťažiť z opaľovania len pozitíva, mali by sme navštevovať solárium v období, keď je slnka u nás menej (jeseň, zima, jar), dodržiavať pri tom pokyny personálu solária a v prípade, že sa chceme opaľovaním dopracovať k bronzovej pokožke, treba sa zamerať na pravidelnosť opaľovania a vhodnú kozmetiku, nie na prehnane dlhé opaľovacie časy

 

Koľko minút sa mám opaľovať pri 1. návšteve?

Závisí to od Vášho fototypu, vo všeobecnosti sa 1. opaľovanie pohybuje od 5 do 6 minút.

 

Stačí keď počas opaľovania zatvorím oči?

Pomôže to, no len trošku, pre Vaše oči je najbezpečnejšie použiť špeciálne okuliare so 100% filtrom UVB aj UVA žiarenia, ktoré máte v miestnosti solária spolu so sponkou na vlasy :). Pre zaujímavosť ,źiarenie v soláriu je pre oči kritické už po 6 sekundách pôsobenia, pre zatvorené oči je kritický čas 1 minúta.

 

Môžem sa opaľovať bez solárnej kozmetiky?

Bez použitia solárnej kozmetiky sa dá opáliť, no len do takej miery, ako Vás "pustí" množstvo pigmentu vo Vašej pokožke, bude to trvať dlhší čas a opálenie Vám tak dlho nevydží. S použitím solárnej kozmetiky príde opálenie rýchlejšie, dlhšie vydrží, je tmavšie a pokožka je hydratovaná, nevysušuje sa.

 

Mám počas opaľovania stáť, alebo sa mám hýbať?

Vrele odporúčame: nastaviť si hudbu podľa nálady, pridať hlasitosť a zatancovať si = relax zaručený!

 

NÁVRAT HORE NA OTÁZKY A ODPOVEDE

 

 

NÁSTREK

Ako dlho mi nástrek vydrží?

– 10 dní

 

Nebudem mať oranžový odtieň?

Nie. Oranžové odtiene pri nástrekovom opaľovaní vznikali v začiatkoch tejto metódy, odvtedy už prešlo 15 – 20 rokov a kvalita nástrekových látok je dnes veľmi vysoká.

 

Nebudem mať zašpinené šaty?

Bežné denné oblečenie Vám nastriekaná pokožka nebude špiniť. Ak však pretancujete v jedných šatách celú noc :), zašpinia sa vo švíkoch, no bez problémov sa to dá vyčistiť – nástreková látka reaguje len s pokožkou, na textil sa neviaže.

 

Musím sa vopred objednať?

Áno. Nástreky robíme len na objednávky, pretože aplikácia trvá cca hodinu a nechceme, aby ste v prípade, že budeme mať obsadené, museli dlho čakať .

 

Čo si mám so sebou priniesť na nástrek?

Nič :). Teda presnejšie, nič špeciálne, všetko, čo budete potrebovať, Vám poskytneme. Výborné bude, keď k nám prídete vo voľnejšom odeve, po nástreku sa Vám bude ľahšie obliekať.

 

Kedy sa mám po  nástreku osprchovať?

po 6 hodinách

 

Ako nastrekovanie prebieha?

Pred nástrekom si dáte sprchu s použitím pílingu, následne Vám na telo nasprejujeme nástrekovú látku  (vyzerá ako studená káva), počkáte 10 -15 minút, oblečiete sa a idete domov.

 

Nie je nástreková látka škodlivá?

Nie. Nástreková látka, ktorú v Choco Sole používame má prírodné zloženie, je bezpečná aj pre budúce a dojčiace mamičky.

 

NÁVRAT HORE NA OTÁZKY A ODPOVEDE

 

 

 

MANIKÚRA

Ako dlho trvá aplikácia gélových nechtov?

Aplikácia trvá cca 2h záleží od typu nechtu klientky.

 

Je vhodné aplikovať gélové nechty na pleseň?

Nie , v takomto pripade sa odporúča vyhľadať odbornika, lekara.

 

Typ alebo šablóna?

Šablóna na aplikuje na necht minimálne 1mm dlhý, ak su nechty ohrizené vtedy je vhodnejšie zvoliť typ.

 

Strihať alebo nestrihať kožu okolo nechta?

Kožu okolo nechta vždy zatláčame pomarančovým drievkom. Odstrihneme iba v pripade, ak nám zavadzia otrhnutá alebo poškodená.

NÁVRAT HORE NA OTÁZKY A ODPOVEDE

 

 

RIASY

Ako dlho trvá aplikácia mihalníc?

Aplikácia mihalnicových trsov trvá cca do 2h. Aplikácia 3D trvá cca do 3h.

 

Aký je rozdiel medzi 3D a trsovými mihalnicami?

Trsové mihalnice sú extravagantnejšie hustejšie a vyditeľnejšie, sú vhodné na príležitostné použitie.

3D mihalnice sa lepia jedna umelá na jednu vlastnú mihalnicu, predlžujú oko a dá sa z nich vytvoriť maćací efekt. Sú šetrnejšie k oku a vhodné aj na bežné nosenie.

 

Ako dlho vydržia umelé mihalnice?

Trsové mihalnice vydržia 2-4 týždne.

3D mihalnice vydrźia 4-6 týždňov.

 

Môžem si mihalnice odstrániť sama doma?

Neodporúčame. Po uplynutý času, mihalnice samé odrastú a vypadajú. Ak chcete mať mihalnice aj ďalej, je možné urobiť tzv. "dorábku", ak už mihalnice nechcete ďalej nosiť, odstránime vám ich u nás v salóne špeciálnym roztokom na odstraňovanie rias.

NÁVRAT HORE NA OTÁZKY A ODPOVEDE

 

 

LÍČENIE

Ako dlho trvá líčenie?

Doba líčenia sa líši podľa toho, či ide o denné, svadobné, alebo večerné líčnie, max. sú to 2 hodiny.

 

Aký je rozdiel medzi denným a večerným líčeniím?

Pri dennom líčení sa používa ľahší make up a svetlejšie očné tiene. Líčenie je  decentné, veľmi obľúbené je nude líčenie.

Pri večernom líčení sa používa viac make upu, extravagantnejšie a dymovejšie očné tiene.

 

Vydrží mi líčenie celý deň-noc?

Ano vydrží. Používame kvalitnú profesionálnu dekoratívnu kozmetiku LIBRE, s ktorou môžete hoc aj pretancovať celú noc.

 

NÁVRAT HORE NA OTÁZKY A ODPOVEDE

 

 

 

 

Ak máte otázku, na ktorú ste nenašli odpoveď, pýtajte sa tu:

Chcem sa opýtať

Referencie

V choco sole mi robili gelové nechty, keďže som tam išla prvá krát, mala som obavy či budú podľa mojich predstáv. Ale som spokojná s nechtíkmi. Mám teraz veľmi pekné nechty. Najviac oceňujem kvalitu práce a prístup zamestnankýň.

Silvia Almanová Zlatá Baňa

Nikdy predtým som podobnú službu nevyužila, mala som obavy ako to dopadne aj z toho, či nebudem mať fleky. Po aplikácii nástreku v soláriu Choco Sole bol však výsledok vynikajúci. Určite by som to odporúčala aj svojim známim.

Zuzana Kočišová Víťaz

Predtým, ako som sa rozhodla využiť služby solária Choco Sole som mala obavy, že nebudem vyzerať dosť opálene do termínu svadby. 

Dva mesiace predtým, som pravidelne chodila do iného solária, no dosiahnutie vysnívanej hnedej pokožky nie a nie docieliť. Potom, ako som sa našla v pravdivom príbehu na internetovej stránke chocosole.sk, som získala nádej, že aj ja môžem byť bronzovo opálená a tak sa aj stalo :). Nádherné opálenie sme ešte zdokonalili nástrekom. A výsledok bol úúúžasný!

Najviac spokojná som bola so samotným nástrekom a milou a ochotnou slečnou, ktorá mi ho robila :).

Andrea Prešov

Využívala som v minulosti aj služby iných solárií, ale v Choco Sole je to TOP!!! Najviac sa teším z krásneho opálenia ale super je aj to, že tu stále máte vodu pre zákazníkov. Páči sa mi tu všetko ... Hlavne milý personál. :)

Aneta Jenčová Prešov

Túžite sa skrášliť a dostať za to DARČEK?

Kliknite na tlačidlo CHCEM DARČEK, vytvorte si nezáväznú registráciu v našom rezervačnom systéme a my Vás za to odmeníme!

Zašleme Vám poukaz na bonus, s ktorým získate ku každej z našich služieb doplnkovú službu, alebo výrobok zdarma :) Poukaz si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove kedykoľvek do odvolania.

Prehliadaním tejto stránky súhlasíte so zberom súborov cookies.