TÚŽITE SA SKRÁŠLIŤ A DOSTAŤ ZA TO DARČEK?

 

Stiahnite si IHNEĎ kód na službu ako DARČEK!

Ku každej z našich služieb môžete získať druhú službu ako darček. Stačí si stiahnuť zľavový kód a vybrať si dve služby z ktorých zaplatíte len drahšiu, druhú máte ZADARMO. Kód si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove.

slide1-wife.png

TELEFONICKÁ REZERVÁCIA:

+421 918 439 709

gulky.png
phpXN8Q7l.jpg

Milé dámy túžite aj vy po krásnom opálení, ale trápia Vás kožné choroby?  Pri obliekaní volíte radšej zahaľujúce kúsky? Obávate sa návštevy solária, aby sa Vám vaše problémy nezhoršili? Čítajte ďalej a dozviete sa, ktoré ochorenia kože sa dajú zmierniť návštevou solária.

1779005-650-1462955962-1.jpg

Konečne ste dosiahli svoj vysnívaný opálený odtieň pleti a mali by ste sa cítiť dokonale krásna, ale... Po nalíčení sa vau efekt akosi nedostavil,  hoci používate ten istý make up ako predtým. Kde robíte chybu, veď ste predsa mali vyzerať ako hollywoodska hviezda?

vianocny_vecierok_2.jpg

„Roľničky, roľničky, kto vám dal ten hlas? Ježiško maličký a či Mikuláš...?“ Aj vy čoraz častejšie počujete vianočné piesne všade naokolo? To je neklamný znak, že prichádzajú Vianoce a s nimi aj čas vianočných večierkov. Ak premýšľate, ako na vianočnom večierku zahviezdiť, ste na správnej adrese. Urobte len tieto 3 jednoduché kroky a pomyselná korunka kráľovnej vianočného večierka je vaša!

 

db_file_img_279_cropped_570x856.jpg

Túžite po tetovaní, ale máte strach? Bojíte sa, že si nevyberiete správne tetovanie, že sa tetovačovi takpovediac pošmykne ruka a vaše tetovanie nebude podľa vašich predstáv, že vám spôsobí kožné problémy... Prestaňte sa báť! Vyskúšajte tetovanie, vďaka ktorému môžete všetky tieto obavy hodiť za hlavu. Vyskúšajte tetovanie, ktoré je lepšie ako to skutočné. 

01-holding-how-to-undo-bad-spray-tan.jpg

Túžite po čokoládovom opálení, ale nechcete solárium, nemáte  čas, peniaze alebo skrátka chuť? Máme pre vás dobrú správu. Opáliť sa dá aj inak. Dokonca lepšie, rýchlejšie a zdravšie ako v soláriu a na slnku. Krásne opáliť sa dá aj nástrekom. Predtým, ako sa presvedčíte na vlastnej koži, že nástrek je lepší ako solárium, prečítajte si dôvody a zamilujte si čokoládové opálenie.

 

unnamed.jpg

Aj vy sa roky trápite s nedokonalosťami pokožky? Obliekate si dlhé svetre, dávate si viac make upu a skúšate kozmetiku od výmyslu sveta, len aby ste ich schovali? Skoncujte s tým. Zájdite aspoň raz do týždňa do solária a vaša pokoža bude zdravá a krásna. 

images_rady_0950_woman-in-bubble-bath.jpg

Poznáte to... Po nástreku je vaša pokožka tak krásne čokoládovo opálená. Týždeň žiarite, no potom je po nástreku a zvyšky, ktoré z neho na pokožke zostali skôr prekážajú ako krášlia. Neviete čo s nimi? Radi vám poradíme, čokoládky naše! ;) 

maxresdefault.jpg

Nástrek vydrží 7 až 10 dní. No čokoládovú pokožku si môžete užívať aj dlhšie. Stačí, aby ste vedeli ako sa o ňu starať. Že neviete? Čítajte... ;)

 

17809-slnko-krem-more-leto-dovolenka-alergia-plaz-opalo-nestandard2.jpg

Ak ste si po prečítaní nadpisu povedali: “Načo ju mám používať, veď mám na poličke veľa krémov, nepotrebujem ďalšie.” V tom prípade čítajte ďalej… ;)

 

 

Druhá služba ako darček!

 

Stiahnite si IHNEĎ

kód na druhú službu ako darček :)

 

Túžite sa skrášliť a dostať za to DARČEK?

Stiahnite si IHNEĎ kód na druhú službu ako DARČEK!

 

Ku každej z našich služieb môžete získať druhú službu ako darček. Stačí si stiahnuť zľavový kód a k prvej službe, ktorú u nás využijete získate druhú ZADARMO. Kód si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove.

Prehliadaním tejto stránky súhlasíte so zberom súborov cookies.