TÚŽITE SA SKRÁŠLIŤ A DOSTAŤ ZA TO DARČEK?

 

Stiahnite si IHNEĎ kód na službu ako DARČEK!

Ku každej z našich služieb môžete získať druhú službu ako darček. Stačí si stiahnuť zľavový kód a vybrať si dve služby z ktorých zaplatíte len drahšiu, druhú máte ZADARMO. Kód si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove.

slide1-wife.png

TELEFONICKÁ REZERVÁCIA:

+421 918 439 709

gulky.png

Ak nepoznáte tento trik, vaše dočasné tetovanie nevydrží!

DSC002_1024x1024.jpg

Ak sa práve hrdíte nejakým motívom, alebo ste zažili ten pocit, keď vaša pýcha mizne pred očami, čítajte ďalej a spoznajte jednoduchý trik, ktorý predĺži trvanie dočasného tetovania a vy si tak budete môcť užívať svoju výnimočnosť dlhšie.

 

Častým umývaním a krémovaním pokožky sa dočasné tetovanie z vášho tela stráca. A vy tak postupne prichádzate o tetovanie, ktoré ste si tak obľúbili. Jeho trvácnosť môžete hravo predĺžiť, ak si ho pred sprchovaním nastriekate lakom na vlasy. ;) Použite veľmi silný tužiaci lak a rovnomerne ho nastriekajte na dočasné tetovanie. Dodržte vzdialenosť aspoň 15 centimetrov, počkajte 10 minút, kým lak uschne a potom šup do sprchy! ;)

 

Skúsenosti našich zákazníčok s týmto trikom potvrdzujú, že vaše dočasné tetovanie vydrží až o 3 dni dlhšie. ;)

 

Už sa viac nemusíte bezmocne prizerať, ako sa vaše tetovanie zmýva z vášho tela. Stačí obyčajný lak na vlasy, ktorý máte iste na poličke ;) a váš problém ju fuč! ;) Vyskúšajte túto pomôcku a dajte nám vedieť, o koľko dní ste si touto radou predĺžili trvácnosť tetovania vy. ;)

 

Ak ste ešte dočasné tetovanie od Choco Sole „neochutnali“ ;), no chceli by ste sa ním ozdobiť, využite našu ponuku: 1. tetovanie ZDARMA! ;)

 

Dana Imriščáková

 

 

 

 

 

Najnovšie články:

 

Druhá služba ako darček!

 

Stiahnite si IHNEĎ

kód na druhú službu ako darček :)

 

Túžite sa skrášliť a dostať za to DARČEK?

Stiahnite si IHNEĎ kód na druhú službu ako DARČEK!

 

Ku každej z našich služieb môžete získať druhú službu ako darček. Stačí si stiahnuť zľavový kód a k prvej službe, ktorú u nás využijete získate druhú ZADARMO. Kód si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove.

Prehliadaním tejto stránky súhlasíte so zberom súborov cookies.