Túžite sa skrášliť a neminúť vaše peniaze?

Stiahnite si ZADARMO našich 10 eur :)

Jednoducho zadajte svoj mail a my vám obratom pošleme 10eurovku využiteľnú na zaplatenie našich služieb v salóne choco sole na Hlavnej 34 v Prešove.

Pozor! Našou 10eurovkou nemôžete zaplatiť za opaľovanie v soláriu, to môžete mať zadarmo!

 

7 vecí, pre ktoré je dočasné tetovanie lepšie ako trváce

db_file_img_279_cropped_570x856.jpg

Túžite po tetovaní, ale máte strach? Bojíte sa, že si nevyberiete správne tetovanie, že sa tetovačovi takpovediac pošmykne ruka a vaše tetovanie nebude podľa vašich predstáv, že vám spôsobí kožné problémy... Prestaňte sa báť! Vyskúšajte tetovanie, vďaka ktorému môžete všetky tieto obavy hodiť za hlavu. Vyskúšajte tetovanie, ktoré je lepšie ako to skutočné. 

1. Nebolí

Bolíte sa ihiel? Žiadny strach, aplikácia dočasného tetovania je bezbolestná. Žiadne pichanie, štípanie, ani začervenanie vám nehrozí. Na pokožku vám nalepíme šablónu s tetovaním, prestriekame ju tetovacou farbou, odlepíme, zafixujeme lakom a hotovo! Aké jednoduché, však?

2. Neškodí

Zatiaľ čo na tetovanie pomocou heny sa valí jedna kritika za druhou, pri dočasnom tetovaní neboli zaznamenané žiadne škodlivé reakcie. Zabudnite na henu, jej použitím si koledujete o vážne alergické reakcie, pľuzgiere, jazvy, svrbenie a dokonca aj doživotné poškodenie kože. Máte cukrovku alebo epilepsiu? Na trváce tetovanie zabudnite, môže zhoršiť vaše zdravie. No tetovacia látka, ktorá sa používa na dočasné tetovanie je neškodná a tetovaním môžete potešiť aj svoje deti. 

3. Nie je na celý život

Možno túžite po tetovaní v čase ranej mladosti alebo naopak, v neskorej dospelosti. To sú kritické obdobia na výber tetovania, pretože jeho voľbu môžete ľutovať do konca života. S dočasným tetovaním nič také neľutujete. Vydrží 5 dní a ak máte pocit, že ste si nezvolili ideálny vzor, nič sa nestalo, zmyje sa z vašej pokožky a vy si môžete dopriať nové, iné tetovanie.

4. Rýchlo sa aplikuje

Kým tetovanie trváceho tetovania môže trvať aj hodiny, dočasné tetovanie máte hotové za 15 minút. Prídete, vyberiete si tetovanie, po akom vaše srdce túži a o pár minút je na vašom tele.

5. Môžete sa opaľovať hneď

Po trvácom tetovaní sa nesmiete opaľovať minimálne 3 týždne. Po dočasnom tetovaní sa môžete opaľovať ihneď, v soláriu či na slnku. Dočasné tetovanie vás v ničom neobmedzuje.

6. Nestojí veľa

Cena za dočasné tetovanie je symbolická. Cena trváceho tetovania sa môže vyšplhať do závratných výšok. Vďaka tomu si dočasné tetovanie môže dopriať ktokoľvek a kedykoľvek.

7.  Aj pre tehotné

Ste tehotná, ale zatúžili ste po tetovaní? Žiadny problém. Tetovacia látka neublíži vám, ani bábätku. V prípade trváceho tetovania počas tehotenstva riskujete poškodenie plodu alebo dokonca potrat. Buďte štýlová aj počas tehotenstva, no neriskujte zdravie a stavte radšej na dočasné tetovanie.

 

Chcete vyskúšať dočasné tetovanie, ale nechcete ho zaplatiť? Zaplatíme vám ho my! ;) Objednajte sa u nás na 1. dočasné tetovanie ZADARMO.

Dana Imriščáková

 

 

 

Najnovšie články:

Referencie

Predtým, ako som sa rozhodla využiť služby solária Choco Sole som mala obavy, že nebudem vyzerať dosť opálene do termínu svadby. 

Dva mesiace predtým, som pravidelne chodila do iného solária, no dosiahnutie vysnívanej hnedej pokožky nie a nie docieliť. Potom, ako som sa našla v pravdivom príbehu na internetovej stránke chocosole.sk, som získala nádej, že aj ja môžem byť bronzovo opálená a tak sa aj stalo :). Nádherné opálenie sme ešte zdokonalili nástrekom. A výsledok bol úúúžasný!

Najviac spokojná som bola so samotným nástrekom a milou a ochotnou slečnou, ktorá mi ho robila :).

Andrea Prešov

Využívala som v minulosti aj služby iných solárií, ale v Choco Sole je to TOP!!! Najviac sa teším z krásneho opálenia ale super je aj to, že tu stále máte vodu pre zákazníkov. Páči sa mi tu všetko ... Hlavne milý personál. :)

Aneta Jenčová Prešov

Dočasné tetovaniesom nikdy predtým naskúšala, ale  veľmi som sa tešila, že vyskúšam niečo nové. Za najpríjemnejšiu časť návštevy považujem milý a ochotný personál :) Tetovanie bolo podľa mojích predstáv. Prekvapilo ma, že mi vydržalo oveľa dlhšie, ako mi sľúbili. Službu by som odporúčala aj kamarátkam.

Dominika Prešov

Túžite sa skrášliť a neminúť vaše peniaze?

 

Stiahnite si zadarmo našich 10eur :)

Zadajte svoj mail a my Vám obratom pošleme 10eur využiteľných na zaplatenie vašich nových nechtov, rias, alebo líčenia!

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.