TÚŽITE SA SKRÁŠLIŤ A DOSTAŤ ZA TO DARČEK?

 

Stiahnite si IHNEĎ kód na službu ako DARČEK!

Ku každej z našich služieb môžete získať druhú službu ako darček. Stačí si stiahnuť zľavový kód a vybrať si dve služby z ktorých zaplatíte len drahšiu, druhú máte ZADARMO. Kód si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove.

slide1-wife.png

TELEFONICKÁ REZERVÁCIA:

+421 918 439 709

gulky.png

7 vecí, ktoré dokážu naše nové trubice

1418735611.jpg

Po prečítaní nadpisu ste si možno povedali: : „Čo viac ako opálenie môžu dokázať trubice do solária?“ A veru tie naše môžu! ;) Dovoľte, aby sme vám predstavili naše nové trubice. Volajú sa OxyTan,  je ich 48, svietia na ružovo a ich sila je 180W. Okrem toho, že vás intenzívne opália, dokážu s vašou pleťou narobiť aj týchto 7 zázrakov. ;)

1. Vytvárajú vitamín D

 

Iba vďaka UV žiareniu dostane naše telo vitamín D. Z potravy získame iba nepatrné množstvo tohto podceňovaného vitamínu. A to ani zďaleka nestačí pre naše zdravie. Takže ak sa primerane opaľujete, robíte tak niečo pre krásu aj zdravie.

 

 

2. Omladia pokožku

 

Pri ich žiarení sa vytrváva v pokožke kolagén, ktorý je nevyhnutný pre mladú, vypnutú a hladkú pleť. Už sa viac nemusíte báť, že vaša pleť opaľovaním starne.

 

 

3. Tvoria kyslík v pokožke.

 

Vďaka jedinečnej vlnovej dĺžke zvyšujú transport kyslíka do pokožky.čo je viac okysličené, je lepšie opálené. ;)

 

 

4. Pôsobia proti tvorbe voľných radikálov v pokožke

 

Zabraňujú voľných radikálom, aby sa dostali do vašej pokožky. A tým priamo zabraňujú starnutiu pleti a ochraňujú ju pred škodlivými radikálmi.

 

 

5. Hydratujú

 

Viac kyslíka v pokožke zabezpečí, že vaša pleť bude viac hydratovaná a tým viac opálená. Suchej pokožke sa opaľuje ťažko.

 

 

6. Stimulujú melanín

 

Keďže sa dokážu „pohrať“ s melanínom v našej koži, zabezpečujú tým dlhotrvajúce a hlboké opálenie.

 

 

7. Opaľujú zdravšie

 

Kombináciou UV žiarenia a väčšieho množstva kyslíka v pokožke sa pleť opaľuje ľahšie a tým aj zdravšie.

 

Vidíte? Trubice v soláriu vedia dopriať vášmu telu viac, ako opálenie. Príďte sa k nám opáliť i omladiť. ;) Zdieľajte naše riadky ;) alebo nás potešte lajkom. Alebo ešte lepšie, pridajte sa k nám na Facebook a už vám neuniknú žiadne dobré informácie o opaľovaní. :)

 

Dana Imriščáková

 

Najnovšie články:

 

Druhá služba ako darček!

 

Stiahnite si IHNEĎ

kód na druhú službu ako darček :)

 

Túžite sa skrášliť a dostať za to DARČEK?

Stiahnite si IHNEĎ kód na druhú službu ako DARČEK!

 

Ku každej z našich služieb môžete získať druhú službu ako darček. Stačí si stiahnuť zľavový kód a k prvej službe, ktorú u nás využijete získate druhú ZADARMO. Kód si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove.

Prehliadaním tejto stránky súhlasíte so zberom súborov cookies.