TÚŽITE SA SKRÁŠLIŤ A DOSTAŤ ZA TO DARČEK?

 

Stiahnite si IHNEĎ kód na službu ako DARČEK!

Ku každej z našich služieb môžete získať druhú službu ako darček. Stačí si stiahnuť zľavový kód a vybrať si dve služby z ktorých zaplatíte len drahšiu, druhú máte ZADARMO. Kód si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove.

slide1-wife.png

TELEFONICKÁ REZERVÁCIA:

+421 918 439 709

gulky.png

7 prekvapivých informácií o solárnej kozmetike

17809-slnko-krem-more-leto-dovolenka-alergia-plaz-opalo-nestandard2.jpg

Ak ste si po prečítaní nadpisu povedali: “Načo ju mám používať, veď mám na poličke veľa krémov, nepotrebujem ďalšie.” V tom prípade čítajte ďalej… ;)

 

1 Zvyšuje opaľovací efekt o 30 – 40%

 

Výhodou používania solárnej kozmetiky je, že dokáže zvýšiť opaľovací efekt aj u ľudí so slabým pigmentom, ktorí by bez jej použitia nikdy nedosiahli taký vysoký stupeň opálenia.

 

2 Chráni pokožku pred starnutím

 

Má tzv. anti-ageing účinok, ktorý zmierňuje prejavy starnutia pokožky a stimuluje tvorbu kolagénu.

 

3 Rýchlejšie opáli

 

Solárna kozmetika obsahuje výťažky z látok, (napr. výťažky z orecha, karamelu, kofeínu, konope) ktoré dokážu opáliť vašu pokožku skôr, ako by ste čakali. Výsledok svojho opaľovania uvidíte už po prvom opaľovaní.

 

4 Hydratuje, vyživuje, lieči a upokojuje pleť

 

Pokožka je počas slnenia v soláriu vystavená silným lúčom, ktoré vašu pleť vysušujú. Preto potrebuje hydrovať práve v momente opaľovania, nie po ňom.

 

5 Neobsahuje UV filter

 

Veľa ľudí nepoužíva solárnu kozmetiku, pretože sa mylne domnieva, že jej účinkom je ochrana pred UV žiarením. Ide o rozšírený mýtus, pretože solárna kozmetika nemá žiadne UV filtre. Keby ich obsahovala, bránila by tak opáleniu v soláriu.

 

 

6 Znižuje počet minút v soláriu

 

Ak pri opaľovaní použijete solárnu kozmetiku, pokojne si môžete skrátiť svoj opaľovací čas o 3-4 minúty.

 

 

7 Opálenie vydrží dlhšie

 

Veľmi vhodné sú krémy s obsahom betakaroténu. Dokážu opálenie zafixovať a dopriať pokožke výrazný hnedo-oranžový odtieň.

 

Teraz už viete, že používanie kvalitnej solárnej kozmetiky nie je žiadny prežitok. Ak neviete, aká kozmetika do solária je pre vás vhodná, príďte sa k nám poradiť. ;) Našli ste v článku informácie, ktoré vás zaujali? Podeľte sa s nimi so svojimi priateľmi a zdieľajte naše riadky písané pre vás.

 

Dana Imriščáková

 

 

Najnovšie články:

 

Druhá služba ako darček!

 

Stiahnite si IHNEĎ

kód na druhú službu ako darček :)

 

Túžite sa skrášliť a dostať za to DARČEK?

Stiahnite si IHNEĎ kód na druhú službu ako DARČEK!

 

Ku každej z našich služieb môžete získať druhú službu ako darček. Stačí si stiahnuť zľavový kód a k prvej službe, ktorú u nás využijete získate druhú ZADARMO. Kód si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove.

Prehliadaním tejto stránky súhlasíte so zberom súborov cookies.