TÚŽITE SA SKRÁŠLIŤ A DOSTAŤ ZA TO DARČEK?

Kliknite na tlačidlo CHCEM DARČEK, vytvorte si nezáväznú registráciu v našom rezervačnom systéme a my Vás za to odmeníme!

Zašleme Vám poukaz na bonus, s ktorým získate ku každej z našich služieb doplnkovú službu, alebo výrobok zdarma :) Poukaz si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove kedykoľvek do odvolania.

slide1-wife.png

7 dôvodov, prečo je nástrek lepší ako solárium

01-holding-how-to-undo-bad-spray-tan.jpg

Túžite po čokoládovom opálení, ale nechcete solárium, nemáte  čas, peniaze alebo skrátka chuť? Máme pre vás dobrú správu. Opáliť sa dá aj inak. Dokonca lepšie, rýchlejšie a zdravšie ako v soláriu a na slnku. Krásne opáliť sa dá aj nástrekom. Predtým, ako sa presvedčíte na vlastnej koži, že nástrek je lepší ako solárium, prečítajte si dôvody a zamilujte si čokoládové opálenie.

 

1. Okamžité zhnednutie

Po aplikácii nástrekovej látky budete opálená hneď. Žiadne pravidelné návštevy solária, stačí 30 minút a vy odídete dokonale opálená. Nastriekame vás, uschnete a môžete ísť trebárs  rovno na stužkovú či rande.

 

2. Hydratuje pokožku

Po aplikácii nástreku bude vaša pokožka hydratovaná a jemná ako nikdy predtým. Nástreková látka hydratuje a udržiava pleť pružnú, krásnu a mladú.

 

3. Je zdravší

Nástrekové opálenie sa robí bez UV žiarenia. Preto nemajte obavy, nástreková látka neobsahuje nič, čo by vášmu zdraviu uškodilo.

 

4. Je rýchlejší

Aby ste sa opálili, potrebuje v priemere absolvovať 50 minút opaľovania v soláriu. Prirátajte k tomu čas spojený s návštevou solária, cestou, vyzliekaním, krémovaním... Aby ste sa opálili nástrekom, potrebujete 30 minút. Nástrek šetrí váš čas.

 

5. Bez alergických reakcií

Nástreková látka je vyrobená z cukrovej trstiny. Vďaka prírodnému sacharidu pokožka zhnedne, ale nehrozí jej žiadna alergická reakcia. Nástrek je vhodný aj pre ľudí s lupienkou, ekzémom či psoriózou.

 

6. Je cenovo dostupný

Nástrek je procedúra, ktorú si môže dovoliť každý. Nestojí stovky eur ako rôzne iné kozmetické procedúry. Zaplatiť si ho dokáže aj maturantka a ešte jej zostane aj na topánky na stužkovú. 

 

7. Je aj pre tehotné ženy

Prírodné zloženie zabezpečí opálenie aj tehotným a dojčiacim ženám. Preto, že ste tehotná nemusíte sa vzdať opálenia. S nástrekom si môžete dovoliť opálenie bez výčitiek, pretože neškodí vám ani bábätku.

 

Chcete si vyskúšať nástrek, ale nechcete investovať do niečoho, s čím nemáte skúsenosť? Vyskúšajte si u nás nástrek tváre a dekoltu ZADARMO.

 

Páčil sa vám náš článok? Urobte nám radosť a zdieľajte ho ďalej.

 

Dana Imriščáková

 

 

 

Najnovšie články:

Referencie

V choco sole mi robili gelové nechty, keďže som tam išla prvá krát, mala som obavy či budú podľa mojich predstáv. Ale som spokojná s nechtíkmi. Mám teraz veľmi pekné nechty. Najviac oceňujem kvalitu práce a prístup zamestnankýň.

Silvia Almanová Zlatá Baňa

Nikdy predtým som podobnú službu nevyužila, mala som obavy ako to dopadne aj z toho, či nebudem mať fleky. Po aplikácii nástreku v soláriu Choco Sole bol však výsledok vynikajúci. Určite by som to odporúčala aj svojim známim.

Zuzana Kočišová Víťaz

Predtým, ako som sa rozhodla využiť služby solária Choco Sole som mala obavy, že nebudem vyzerať dosť opálene do termínu svadby. 

Dva mesiace predtým, som pravidelne chodila do iného solária, no dosiahnutie vysnívanej hnedej pokožky nie a nie docieliť. Potom, ako som sa našla v pravdivom príbehu na internetovej stránke chocosole.sk, som získala nádej, že aj ja môžem byť bronzovo opálená a tak sa aj stalo :). Nádherné opálenie sme ešte zdokonalili nástrekom. A výsledok bol úúúžasný!

Najviac spokojná som bola so samotným nástrekom a milou a ochotnou slečnou, ktorá mi ho robila :).

Andrea Prešov

Využívala som v minulosti aj služby iných solárií, ale v Choco Sole je to TOP!!! Najviac sa teším z krásneho opálenia ale super je aj to, že tu stále máte vodu pre zákazníkov. Páči sa mi tu všetko ... Hlavne milý personál. :)

Aneta Jenčová Prešov

Túžite sa skrášliť a dostať za to DARČEK?

Kliknite na tlačidlo CHCEM DARČEK, vytvorte si nezáväznú registráciu v našom rezervačnom systéme a my Vás za to odmeníme!

Zašleme Vám poukaz na bonus, s ktorým získate ku každej z našich služieb doplnkovú službu, alebo výrobok zdarma :) Poukaz si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove kedykoľvek do odvolania.

Prehliadaním tejto stránky súhlasíte so zberom súborov cookies.