Túžite sa skrášliť a neminúť vaše peniaze?

Stiahnite si ZADARMO našich 10 eur :)

Jednoducho zadajte svoj mail a my vám obratom pošleme 10eurovku využiteľnú na zaplatenie našich služieb v salóne choco sole na Hlavnej 34 v Prešove.

Pozor! Našou 10eurovkou nemôžete zaplatiť za opaľovanie v soláriu, to môžete mať zadarmo!

 

7 dôvodov, prečo je nástrek lepší ako solárium

01-holding-how-to-undo-bad-spray-tan.jpg

Túžite po čokoládovom opálení, ale nechcete solárium, nemáte  čas, peniaze alebo skrátka chuť? Máme pre vás dobrú správu. Opáliť sa dá aj inak. Dokonca lepšie, rýchlejšie a zdravšie ako v soláriu a na slnku. Krásne opáliť sa dá aj nástrekom. Predtým, ako sa presvedčíte na vlastnej koži, že nástrek je lepší ako solárium, prečítajte si dôvody a zamilujte si čokoládové opálenie.

 

1. Okamžité zhnednutie

Po aplikácii nástrekovej látky budete opálená hneď. Žiadne pravidelné návštevy solária, stačí 30 minút a vy odídete dokonale opálená. Nastriekame vás, uschnete a môžete ísť trebárs  rovno na stužkovú či rande.

 

2. Hydratuje pokožku

Po aplikácii nástreku bude vaša pokožka hydratovaná a jemná ako nikdy predtým. Nástreková látka hydratuje a udržiava pleť pružnú, krásnu a mladú.

 

3. Je zdravší

Nástrekové opálenie sa robí bez UV žiarenia. Preto nemajte obavy, nástreková látka neobsahuje nič, čo by vášmu zdraviu uškodilo.

 

4. Je rýchlejší

Aby ste sa opálili, potrebuje v priemere absolvovať 50 minút opaľovania v soláriu. Prirátajte k tomu čas spojený s návštevou solária, cestou, vyzliekaním, krémovaním... Aby ste sa opálili nástrekom, potrebujete 30 minút. Nástrek šetrí váš čas.

 

5. Bez alergických reakcií

Nástreková látka je vyrobená z cukrovej trstiny. Vďaka prírodnému sacharidu pokožka zhnedne, ale nehrozí jej žiadna alergická reakcia. Nástrek je vhodný aj pre ľudí s lupienkou, ekzémom či psoriózou.

 

6. Je cenovo dostupný

Nástrek je procedúra, ktorú si môže dovoliť každý. Nestojí stovky eur ako rôzne iné kozmetické procedúry. Zaplatiť si ho dokáže aj maturantka a ešte jej zostane aj na topánky na stužkovú. 

 

7. Je aj pre tehotné ženy

Prírodné zloženie zabezpečí opálenie aj tehotným a dojčiacim ženám. Preto, že ste tehotná nemusíte sa vzdať opálenia. S nástrekom si môžete dovoliť opálenie bez výčitiek, pretože neškodí vám ani bábätku.

 

Chcete si vyskúšať nástrek, ale nechcete investovať do niečoho, s čím nemáte skúsenosť? Vyskúšajte si u nás nástrek tváre a dekoltu ZADARMO.

 

Páčil sa vám náš článok? Urobte nám radosť a zdieľajte ho ďalej.

 

Dana Imriščáková

 

 

 

Najnovšie články:

Referencie

Predtým, ako som sa rozhodla využiť služby solária Choco Sole som mala obavy, že nebudem vyzerať dosť opálene do termínu svadby. 

Dva mesiace predtým, som pravidelne chodila do iného solária, no dosiahnutie vysnívanej hnedej pokožky nie a nie docieliť. Potom, ako som sa našla v pravdivom príbehu na internetovej stránke chocosole.sk, som získala nádej, že aj ja môžem byť bronzovo opálená a tak sa aj stalo :). Nádherné opálenie sme ešte zdokonalili nástrekom. A výsledok bol úúúžasný!

Najviac spokojná som bola so samotným nástrekom a milou a ochotnou slečnou, ktorá mi ho robila :).

Andrea Prešov

Využívala som v minulosti aj služby iných solárií, ale v Choco Sole je to TOP!!! Najviac sa teším z krásneho opálenia ale super je aj to, že tu stále máte vodu pre zákazníkov. Páči sa mi tu všetko ... Hlavne milý personál. :)

Aneta Jenčová Prešov

Dočasné tetovaniesom nikdy predtým naskúšala, ale  veľmi som sa tešila, že vyskúšam niečo nové. Za najpríjemnejšiu časť návštevy považujem milý a ochotný personál :) Tetovanie bolo podľa mojích predstáv. Prekvapilo ma, že mi vydržalo oveľa dlhšie, ako mi sľúbili. Službu by som odporúčala aj kamarátkam.

Dominika Prešov

Túžite sa skrášliť a neminúť vaše peniaze?

 

Stiahnite si zadarmo našich 10eur :)

Zadajte svoj mail a my Vám obratom pošleme 10eur využiteľných na zaplatenie vašich nových nechtov, rias, alebo líčenia!

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.