TÚŽITE SA SKRÁŠLIŤ A DOSTAŤ ZA TO DARČEK?

 

Stiahnite si IHNEĎ kód na službu ako DARČEK!

Ku každej z našich služieb môžete získať druhú službu ako darček. Stačí si stiahnuť zľavový kód a vybrať si dve služby z ktorých zaplatíte len drahšiu, druhú máte ZADARMO. Kód si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove.

slide1-wife.png

TELEFONICKÁ REZERVÁCIA:

+421 918 439 709

gulky.png

7 dôvodov, prečo je nástrek lepší ako solárium

01-holding-how-to-undo-bad-spray-tan.jpg

Túžite po čokoládovom opálení, ale nechcete solárium, nemáte  čas, peniaze alebo skrátka chuť? Máme pre vás dobrú správu. Opáliť sa dá aj inak. Dokonca lepšie, rýchlejšie a zdravšie ako v soláriu a na slnku. Krásne opáliť sa dá aj nástrekom. Predtým, ako sa presvedčíte na vlastnej koži, že nástrek je lepší ako solárium, prečítajte si dôvody a zamilujte si čokoládové opálenie.

 

1. Okamžité zhnednutie

Po aplikácii nástrekovej látky budete opálená hneď. Žiadne pravidelné návštevy solária, stačí 30 minút a vy odídete dokonale opálená. Nastriekame vás, uschnete a môžete ísť trebárs  rovno na stužkovú či rande.

 

2. Hydratuje pokožku

Po aplikácii nástreku bude vaša pokožka hydratovaná a jemná ako nikdy predtým. Nástreková látka hydratuje a udržiava pleť pružnú, krásnu a mladú.

 

3. Je zdravší

Nástrekové opálenie sa robí bez UV žiarenia. Preto nemajte obavy, nástreková látka neobsahuje nič, čo by vášmu zdraviu uškodilo.

 

4. Je rýchlejší

Aby ste sa opálili, potrebuje v priemere absolvovať 50 minút opaľovania v soláriu. Prirátajte k tomu čas spojený s návštevou solária, cestou, vyzliekaním, krémovaním... Aby ste sa opálili nástrekom, potrebujete 30 minút. Nástrek šetrí váš čas.

 

5. Bez alergických reakcií

Nástreková látka je vyrobená z cukrovej trstiny. Vďaka prírodnému sacharidu pokožka zhnedne, ale nehrozí jej žiadna alergická reakcia. Nástrek je vhodný aj pre ľudí s lupienkou, ekzémom či psoriózou.

 

6. Je cenovo dostupný

Nástrek je procedúra, ktorú si môže dovoliť každý. Nestojí stovky eur ako rôzne iné kozmetické procedúry. Zaplatiť si ho dokáže aj maturantka a ešte jej zostane aj na topánky na stužkovú. 

 

7. Je aj pre tehotné ženy

Prírodné zloženie zabezpečí opálenie aj tehotným a dojčiacim ženám. Preto, že ste tehotná nemusíte sa vzdať opálenia. S nástrekom si môžete dovoliť opálenie bez výčitiek, pretože neškodí vám ani bábätku.

 

Chcete si vyskúšať nástrek, ale nechcete investovať do niečoho, s čím nemáte skúsenosť? Vyskúšajte si u nás nástrek tváre a dekoltu ZADARMO.

 

Páčil sa vám náš článok? Urobte nám radosť a zdieľajte ho ďalej.

 

Dana Imriščáková

 

 

 

Najnovšie články:

 

Druhá služba ako darček!

 

Stiahnite si IHNEĎ

kód na druhú službu ako darček :)

 

Túžite sa skrášliť a dostať za to DARČEK?

Stiahnite si IHNEĎ kód na druhú službu ako DARČEK!

 

Ku každej z našich služieb môžete získať druhú službu ako darček. Stačí si stiahnuť zľavový kód a k prvej službe, ktorú u nás využijete získate druhú ZADARMO. Kód si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove.

Prehliadaním tejto stránky súhlasíte so zberom súborov cookies.