TÚŽITE SA SKRÁŠLIŤ A DOSTAŤ ZA TO DARČEK?

 

Stiahnite si IHNEĎ kód na službu ako DARČEK!

Ku každej z našich služieb môžete získať druhú službu ako darček. Stačí si stiahnuť zľavový kód a vybrať si dve služby z ktorých zaplatíte len drahšiu, druhú máte ZADARMO. Kód si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove.

slide1-wife.png

TELEFONICKÁ REZERVÁCIA:

+421 918 439 709

gulky.png

3 kožné choroby, s ktorými solárium zatočí

unnamed.jpg

Aj vy sa roky trápite s nedokonalosťami pokožky? Obliekate si dlhé svetre, dávate si viac make upu a skúšate kozmetiku od výmyslu sveta, len aby ste ich schovali? Skoncujte s tým. Zájdite aspoň raz do týždňa do solária a vaša pokoža bude zdravá a krásna. 

Čo je pôvodcom týchto problémov?

Opaľovaním získavame vitamín D, ktorý je nevyhnutný pre správne fungovanie imunity. Ak má imunita problém, odrazí sa to aj kožnými chorobami. Zvýšiť ju môžete okrem iného aj opaľovaním v soláriu.

 

1. Akné

Opaľovanie pomáha akné vysušiť. Aby ste si však pokožku na tele aj tvári nevysušili príliš, vždy použite solárnu kozmetiku na tvár. Tá ju dostatočne hydratuje a zároveň jej pomáha zbaviť sa neželeného akné.

 

2. Lupienka

Výskumy ukazujú, že až 95% pacientom s lupienkou pomáha pri liečbe návšteva solária. Hlavne v zimnom období sa zvykne stav pacientov zhoršiť. Práve v zime, keď je slnka málo, zájdite aspoň raz do týždňa do solária a pomôžte svojej koži.

 

3. Neurodermitída

Tento zdĺhavý svrbivý zápal kože dokáže byť poriadne nepríjemný. Opaľovaním v soláriu je koža silnejšia, má zdravý pigment a je odolnejšia voči silnému žiareniu aj zápalom. A práve tie sú pôvodcom kožných problémov.

 

Naša rada nad zlato: Pred návštevou solária sa poraďte so svojím kožným lekárom. Každé ochorenie je totiž individuálne a aby vám solárium pomohlo, potrebujete sa uistiť, že je pre vás vhodné. Ak sa pre túto možnosť rozhodnete, nezabúdajte používať solárnu kozmetiku. Tá vám pomôže nielen ku krásnemu opáleniu, ale aj k zdravšej pokožke. Bez nej sa môžu vaše kožné problémy zhoršiť.

 

Máte aj vy niektorý z týchto kožných ochorení? Vyskúšajte si u nás prvé opaľovanie ZADARMO a vykročte cestou za zdravou pokožkou! ;)

 

 

Dana Imriščáková

 

 

 

 

 

 

 

Najnovšie články:

 

Druhá služba ako darček!

 

Stiahnite si IHNEĎ

kód na druhú službu ako darček :)

 

Túžite sa skrášliť a dostať za to DARČEK?

Stiahnite si IHNEĎ kód na druhú službu ako DARČEK!

 

Ku každej z našich služieb môžete získať druhú službu ako darček. Stačí si stiahnuť zľavový kód a k prvej službe, ktorú u nás využijete získate druhú ZADARMO. Kód si môžete uplatniť v našom salóne na Hlavnej 34 v Prešove.

Prehliadaním tejto stránky súhlasíte so zberom súborov cookies.