Túžite sa skrášliť a neminúť vaše peniaze?

Stiahnite si ZADARMO našich 10 eur :)

Jednoducho zadajte svoj mail a my vám obratom pošleme 10eurovku využiteľnú na zaplatenie našich služieb v salóne choco sole na Hlavnej 34 v Prešove.

Pozor! Našou 10eurovkou nemôžete zaplatiť za opaľovanie v soláriu, to môžete mať zadarmo!

 

3 kožné choroby, s ktorými solárium zatočí

unnamed.jpg

Aj vy sa roky trápite s nedokonalosťami pokožky? Obliekate si dlhé svetre, dávate si viac make upu a skúšate kozmetiku od výmyslu sveta, len aby ste ich schovali? Skoncujte s tým. Zájdite aspoň raz do týždňa do solária a vaša pokoža bude zdravá a krásna. 

Čo je pôvodcom týchto problémov?

Opaľovaním získavame vitamín D, ktorý je nevyhnutný pre správne fungovanie imunity. Ak má imunita problém, odrazí sa to aj kožnými chorobami. Zvýšiť ju môžete okrem iného aj opaľovaním v soláriu.

 

1. Akné

Opaľovanie pomáha akné vysušiť. Aby ste si však pokožku na tele aj tvári nevysušili príliš, vždy použite solárnu kozmetiku na tvár. Tá ju dostatočne hydratuje a zároveň jej pomáha zbaviť sa neželeného akné.

 

2. Lupienka

Výskumy ukazujú, že až 95% pacientom s lupienkou pomáha pri liečbe návšteva solária. Hlavne v zimnom období sa zvykne stav pacientov zhoršiť. Práve v zime, keď je slnka málo, zájdite aspoň raz do týždňa do solária a pomôžte svojej koži.

 

3. Neurodermitída

Tento zdĺhavý svrbivý zápal kože dokáže byť poriadne nepríjemný. Opaľovaním v soláriu je koža silnejšia, má zdravý pigment a je odolnejšia voči silnému žiareniu aj zápalom. A práve tie sú pôvodcom kožných problémov.

 

Naša rada nad zlato: Pred návštevou solária sa poraďte so svojím kožným lekárom. Každé ochorenie je totiž individuálne a aby vám solárium pomohlo, potrebujete sa uistiť, že je pre vás vhodné. Ak sa pre túto možnosť rozhodnete, nezabúdajte používať solárnu kozmetiku. Tá vám pomôže nielen ku krásnemu opáleniu, ale aj k zdravšej pokožke. Bez nej sa môžu vaše kožné problémy zhoršiť.

 

Máte aj vy niektorý z týchto kožných ochorení? Vyskúšajte si u nás prvé opaľovanie ZADARMO a vykročte cestou za zdravou pokožkou! ;)

 

 

Dana Imriščáková

 

 

 

 

 

 

 

Najnovšie články:

Referencie

Predtým, ako som sa rozhodla využiť služby solária Choco Sole som mala obavy, že nebudem vyzerať dosť opálene do termínu svadby. 

Dva mesiace predtým, som pravidelne chodila do iného solária, no dosiahnutie vysnívanej hnedej pokožky nie a nie docieliť. Potom, ako som sa našla v pravdivom príbehu na internetovej stránke chocosole.sk, som získala nádej, že aj ja môžem byť bronzovo opálená a tak sa aj stalo :). Nádherné opálenie sme ešte zdokonalili nástrekom. A výsledok bol úúúžasný!

Najviac spokojná som bola so samotným nástrekom a milou a ochotnou slečnou, ktorá mi ho robila :).

Andrea Prešov

Využívala som v minulosti aj služby iných solárií, ale v Choco Sole je to TOP!!! Najviac sa teším z krásneho opálenia ale super je aj to, že tu stále máte vodu pre zákazníkov. Páči sa mi tu všetko ... Hlavne milý personál. :)

Aneta Jenčová Prešov

Dočasné tetovaniesom nikdy predtým naskúšala, ale  veľmi som sa tešila, že vyskúšam niečo nové. Za najpríjemnejšiu časť návštevy považujem milý a ochotný personál :) Tetovanie bolo podľa mojích predstáv. Prekvapilo ma, že mi vydržalo oveľa dlhšie, ako mi sľúbili. Službu by som odporúčala aj kamarátkam.

Dominika Prešov

Túžite sa skrášliť a neminúť vaše peniaze?

 

Stiahnite si zadarmo našich 10eur :)

Zadajte svoj mail a my Vám obratom pošleme 10eur využiteľných na zaplatenie vašich nových nechtov, rias, alebo líčenia!

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.